Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Manželka Jiřího Pomeje v těžkých depresích: Všechno je na nic!

Zdroj: ShowPix
+ Dalších 18 fotografií
RANĚNÁ DUŠE
V životě se stávají různé těžké věci a hodně potíží si zažila a zažívá i stále ještě manželka vážně nemocného Jiřího Pomeje (54) Andrea (30). Tahle sexy dýdžejka si teď prošla drsným obdobím, kdy absolutně nebyla schopná fungovat a všechno jí připadalo zbytečné. Souvisí to snad s rakovinou manžela a následnými útoky na ni?

„Posledních pět dní jsem měla hroznou depku. Nemohla jsem se z toho vyhrabat. Všechno jsem vnímala tak, že je to marný, všemu že je konec, všechno je zmar. Nic mě nebavilo. Bylo to strašné. Nikdy v životě jsem to nezažila,“ prozradila eXtra.cz Andrea, když jsme jí zavolali, abychom se zeptali, co je nového.

Jestli její depkoidní období souvisí s vážnou nemocí manžela Jirky Pomeje (54), jenž bojuje s rakovinou kostí i hrtanu, nebo třeba s nedávnými událostmi okolo Měsíce, který měl také velký vliv na psychiku mnoha lidí, to ale nedokáže říct.

Návrat k normálu

„Naštěstí to přešlo a vše je zase fajn,“ pokračuje Andrea, jež vychovává dcerku Aničku, kterou má společně s Jiřím

V poslední době se řešilo také to, že její partner Petr Plaček, nabušená klempířská testosteronová mašina, seknul s činkami.

„Petr se rozhodl omezit posilování sám od sebe. Rozhodně se cvičení nevzdal kvůli mně, nikdy bych po něm nic takového nechtěla. Dělá to jen kvůli zdraví a času. Pohybu má v práci i tak dost,“ dodala Andrea Pomeje závěrem.

Související články

Další články