Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Manželka Jiřího Krampola (80): Nemocná Hanka má akutní problém s krví!

Manželka Jiřího Krampola (80): Nemocná Hanka má akutní problém s krví!
Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
KOLAPS
Už přes čtrnáct dní je manželka herce, baviče a moderátora Jiřího Krampola (80) Hana Krampolová (57) hospitalizovaná v nemocnici, kam se dostala poté, co zkolabovala, když dlouhé týdny nejedla a jen kouřila jednu od druhé. Lékaři se ji snaží postavit na nohy, kvůli tomu ale kontroverzní žena zažívá obrovské manévry!

„Manželka má narušený metabolismus. Trpí nedostatkem červených krvinek a potřebuje pořádně vyčistit krev. Jezdí na různá vyšetření po nemocnicích, ale budou ji vracet zpátky do Nemocnice na Františku. Musí na plicní, nosní, ušní, krční, oční, kvůli ruce, zkrátka ji zlobí všechno. Je úplně rozhašená,“ řekl eXtra.cz Jiří Krampol

„Doktor mi řekl, že Hanku dají dohromady, ale datum, kdy by mohla z nemocnice, to mi nepoví. Uvidíme se v pátek. Hanka to zvládá hůř, protože dřív jí sice omezili cigarety na jednu za hodinu, teď už si ale smí dát jen tři za den. A kdo nikdy nezažil závislost, ten to nepochopí,“ krčí rameny herec.

Už se ale těší, až se jeho žena, která se kvůli pádům a následným zlomeninám stala předčasnou důchodkyní, dostane ze špitálu. Doufá, že vše půjde tak, aby s Hanou Krampolovou stihl odletět v květnu na soustředění Muže roku do Tunisu. Kvůli tomu by se dokonce odložila následná psychiatrická léčba.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy