„Byla to láska na první pohled,“ zasnila se Simona v rozhovoru se slovenskými novináři, když si ji hokejista bral za ženu. ANO si zamilovaná dvojice řekla v kapli zvolenského zámku.

Společně šli životem sedm let. „Poznali jsme se po jednom zápase Zvolena, kde jsem byla na tribuně jako fanynka. Padli jsme si do oka, okamžitě si vyměnili čísla, no a potom už jsme se pravidelně scházeli. Naše láska byla den ode dne větší a větší,“ vyprávěla v rozhovoru pro Plus Jeden Deň.

Juraj se nechal slyšet, že to byl on, kdo Simonu začal balit a usiloval o její pozornost. Ale sympatie byly vzájemné a náklonnost jednoho k druhému stále rostla. Nějak takhle to vypadá, když se potkají spřízněné duše. Když si okamžitě padnete do oka. Když jeden bez druhého už nemůžete být ani minutu. Když prostě víte, že je to napořád. Až dokud vás smrt nerozdělí.

Nespravedlnost osudu však zasáhla a vzala Jurajovi jeho životní lásku, která stála po jeho boku od svých patnácti let. Ano, Juraj byl Simoninou první a jedinou životní láskou. Nikdo si nedovede představit oddanější ženu!

Krutý zásah osudu si pár rozhodně nezasloužil, ale i to patří k životu. Věříme, že jejich lásku smrt nerozdělí, ba naopak, dodá mladému sportovci sílu postarat se o svá pozůstalá děťátka a být jim oporou, kterou jejich maminka už být nemůže.