Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Manželka hokejového reprezentanta umřela při porodu dvojčat: Miminka bojují o život!

Tady ještě byli šťastní a těšili se na rodinu.
Zdroj: youtube.com, HC Slovan Bratislava
+ Další 2 fotografie
O té obrovské tragédii, kdy slovenskému reprezentantovi zemřela manželka při porodu, jsme vás informovali. Ale co se vlastně stalo s dvojčátky, které tak brzy přišly o maminku? Bojují v inkubátoru o život!

Manželka hokejisty Juraje Valacha (27) Simona, kterou si vzal loni v létě, přes víkend zkolabovala ve vysokém stádiu těhotenství. Než se doktorům podařilo zachránit dvojčata – kluka a holčičku, tak jejich máma zemřela v nemocnici F. D. Roosevelta v Bánské Bystřici.

Lékaři museli vzhledem k jejímu kritickému stavu okamžitě přistoupit k císařskému řezu. Obě děti jsou momentálně v inkubátoru, Simona bohužel svůj boj o život dnes prohrála.

Sympatický pár se bral loni v létě, chvíli potom se začali těšit na příchod dvojčátek. Dokonce reprezentační obránce Juraj Valach ukončil angažmá v Česku v Chomutově, aby byl své ženě nablízku a mohl jí pomáhat.

Jejich štěstí ale ukončil náhlý kolaps mladé maminky. Teď se hokejista bude muset nejen vypořádat se smrtí své lásky, ale bude se muset i postarat o své dvě děti, které teď bojují o svůj život v inkubátoru.

Související články

Další články