Láska Juraje a Simony byla silná a pevná. Perfektní základ pro stabilní rodinu. Miminka přežila, ale přišla o matku, která by jim poskytla patřičnou lásku a péči.

Jak se na sirotcích podepíše tragický osud, který je provází už od narození? Dokáže se Juraj Valach nyní vzchopit, postavit se svému smutku a postarat se o své děti? Rodina a přátelé jej plně podporují.

Povzbudivé hlasy ale přišly i z hokejového prostředí. Třeba Vladimír Růžička vzkázal, že se o rodinu Juraje Valacha postará, a nabídl mu nové angažmá.

„Od nové sezony bude Juraj hrát za Chomutov, dohodli jsme se,“ uvedl Vladimír Růžička pro Blesk.cz s tím, že je to mimořádná situace a rodině slovenského hokejisty nabízí pomocnou ruku.

Sám Vladimír Růžička moc dobře ví, jaké to je, když člověk zůstane sám a čelí nepřízni osudu. Nedávno ztratil manželku Evu. Také to bylo pro něj bolestivé období, pomocnou ruku mu ale podala jeho nová přítelkyně Maruška – psali jsme ZDE.

„Všichni se mu budeme snažit pomoct, jak to jen půjde,“ slíbil prostřednictvím Blesku Růžička. To je pro Juraje Valacha příznivá zpráva. Snad mu hokej a zápasy v Chomutově pomohou zapomenout na tu největší bolest…