Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Manželka hokejisty Saláka zuří: Babičku ukecali odpůrci očkování, skončila v nemocnici

Žena hokejisty Saláka zuří: Babička kvůli dezinformacím skončila v nemocnici
Zdroj: Se svolením Alexandra Saláka/Michaely Salák
+ Další 4 fotografie
Koronavirus

Na dezinformace ohledně očkování málem doplatila babička Michaely Salák (32), manželky hokejového brankáře Alexandra Saláka (34). Sedmadevadesátiletá seniorka odmítala vakcínu, protože jí někdo řekl, že po ní může umřít. Jak Michaela uvedla na svém Instagramu, babička se nedávno nakazila koronavirem a musela ji odvézt sanitka. "Jsem nas*aná, že jsem dopustila, aby babička nebyla očkovaná," napsala manželka reprezentačního gólmana.Babička (97) Michaely Salák dlouho odmítala vakcínu proti koronaviru. "Nechtěla ji, protože jí někdo řekl, že očkování zabíjí. Přesvědčit se nedala, neposlouchala. A svůj názor nezměnila," uvedla manželka hokejového brankáře Alexandra Saláka na svém instagramovém účtu. Přestože se babičce snažila její názor vymluvit, nepodařilo se jí to.

Nakonec došlo na to, čeho se Michaela obávala. Její babička se nakazila koronavirem. "Ráno covid pozitivní. Během dne zhoršení stavu. Volala jsem rychlou," popsala vnučka rychlé zhoršení nemoci. Následovaly náročné hodiny, kdy rodina nevěděla, co se se seniorkou děje. "V nemocnici mi řekli, že si mám zavolat až zítra po obědě. Bylo mi řečeno, že tam mají spoustu práce a doktoři nestíhají," vysvětlila Michaela.

"Jsem nas*aná, že jsem dopustila, aby babička nebyla očkovaná. Bála jsem se tohoto okamžiku od momentu, kdy jsem zjistila, že nějaký covid je, ale hloupě jsem věřila, že zrovna jí se vyhne," svěřila se Michaela se svými pocity a dodala, že nespala během první noci, kterou babička strávila v nemocnici.

Šťastný konec

Nakonec ale vše dopadlo dobře a zdravotní stav sedmadevadesátileté seniorky se zlepšil. "Babička má hodnoty jako mladice, vypadá to všechno dobře, mírný průběh. Díky bohu. Po týdnu se mi ulevilo," oddechla si Michaela a poděkovala lékařům i sestřičkám, kteří se o babičku starali. "Teď už bude dobře, ona tu covidmrchu přepere," věří manželka gólmana hokejové Sparty.

Související články

Další články