Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Manželka hokejisty Saláka: Řeknu vám, jak to celé bylo, na mě nikdo špínu házet nebude

Rodinka Alexandera Saláka.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Vzkaz

Roznesla se zpráva, že Míša Salák (33), manželka hokejisty Alexandera Saláka (35), odletěla do Dubaje, protože načapala svého muže v bordelu. O tomto přistižení jako první informoval iSport. K celé aféře se krátce vyjádřila na sociálních sítích i sama Míša a uvedla na pravou míru, jak to celé je.

Hokejový brankář Alexander Salák byl načapán svou manželkou Míšou, jak si užívá v bordelu, o čemž informoval web iSport. Svědek následně vypověděl, že mělo mezi dvojicí dojít k prudké hádce přímo na ulici a Salák si musel hledat prozatímní bydlení. Míša zase odletěla pryč z Česka až do Dubaje.

„Dubaj jsem neplánovala, já neplánovala dovolenou vůbec. Tohle bylo rozhodnutí z hodiny na hodinu. Tahle dovolená je tak trochu útěk před realitou. Vypnout, nemyslet a načerpat sílu,“ napsala Míša k příspěvku na Instagram. S sebou vzala jen dvě děti, nejstaršího Fredericka a nejmladšího Benjamina Huga. Zbylé tři děti zůstaly doma s otcem.

Nikdo na mého muže nebude nic házet

V komentářích se ihned začali objevovat lidé, kteří uváděli, že do Dubaje odletěla, aby utekla od manžela. Manželka neutekla ani před mužem, ani před Spartou. Utekla, protože potřebovala sluníčko, moře, teplo. Klid. To je celý,“ prozradila na svém Instagramu. „Hned jak budu moct, popíšu jak to bylo. Tuhle špínu na sebe a Sašu házet nenechám.Na mou rodinu, mé manželství a mého muže nikdo s*ačky házet nebude,“ nebrala si dále servítky.

Co se týče Salákova působení ve Spartě, zdá se, že nebude mít dlouhého trvání. Již delší dobu se totiž mluví o tom, že skončí a přesune se do Švédska.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy