Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Manželka ho podvedla se šedesáti muži! Jeho pomsta byla víc než sladká

Manželka pěkně ostrouhala.
Zdroj: Profimedia, Instagram
+ Další 3 fotografie
Studnice bizarních příběhů Reddit vydává další poklad. Tentokrát se o svůj příběh podělil uživatel s přezdívkou Frizzmaster, který chtěl zůstat v anonymitě. Popsal, jak probíhalo jeho divoké manželství. Tedy divoké jak pro koho. Zatímco on dřel, manželka klátila všechno, co mělo penis.

Frizzmaster, jak si muž říká, je voják z Ameriky. Svoji ženu poznal přes kamaráda, který mu ji dohodil. To ještě jeho kámoš nevěděl, co tím způsobí! Manželce se rozhodl podváděný muž přezdívat TC a její jméno nezmiňuje.

Na začátku bylo všechno strašná romantika. Jeho manželka se chovala jako andílek a nic nenasvědčovalo tomu, že by to ve vztahu skřípalo. Byli spolu několik měsíců a muž ji nakonec požádal o ruku. Měli svatbu a všechno vypadalo stále růžově. Jenomže pak se situace změnila o 180 stupňů.

„Najednou začala strašně často jezdit do obchoďáku, který byl hodinu autem od našeho domu. Nebo zničehonic odešla z domu s tím, že musí matku odvézt k doktorovi. Ze začátku jsem neměl podezření, její máma byla vážně nemocná,“ vzpomíná Frizzmaster.

Jenomže pak už to bylo čím dál tím divnější a on se chtěl pídit po důkazech nevěry. V tu chvíli ho ale z práce povolali do Jižní Koreje a on musel jako voják na celý rok odjet. Po návratu zjistil, co se doopravdy dělo. Žádné pomáhání mamince!

Postupně se dopídil, že jeho žena spala minimálně se šedesáti muži! Když ji před její rodinou konfrontoval, tak na něj začala křičet, že je stejně gay a nechce si to přiznat. Nakonec tvrdila, že jí sám vybírá chlapy, se kterými se může vyspat. „Pro ni jsem byl jenom někdo, ji platí účty a dává peníze na jídlo. Jinak si to rozdala s každým, kdo měl pulz a penis,“ říká Frizzmaster drsně.

Po dvou týdnech se sama k podvádění přiznala. Prý se s jedním chlápkem vyspala. „Řekla to jenom proto, protože akorát zjistila, že je těhotná.“ V tu chvíli už věděl, že bude žádat o rozvod. Začal z domu vyklízet všechny věci, které by mezitím mohla prodat, a navíc se setkal i s jejím nejnovějším přítelem, který o jeho příjezdu z Asii nevěděl.

„Nakonec se ukázalo, že ten chlápek žil v mém domu, jedl jídlo, které jsem platil, a dokonce chodil v mém oblečení!“ pokračuje podváděný muž v neuvěřitelném příběhu.

A tehdy začala jeho pomsta. Příteli TC jasně řekl, jak se věci mají, a on se s ní ze strachu rozešel. Pak následoval soud, kde se zjišťovalo otcovství. Nebylo tak těžké se dopočítat, že v době, kdy bylo dítě počato, se voják nacházel na druhém konci světa. Tatínkem měl být navíc černoch, takže i tak by se pravda ukázala záhy po narození.

Zatímco podle Frizzmastera jeho manželka vyváděla, řvala, že je gay, a pak ho nesmyslně obviňovala, že sváděl její sestřenku, on zůstal klidný. „Nechtěl jsem nikdy padnout na její úroveň,“ dodává. A vyplatilo se mu to. Manželství navzdory získal Frizzmaster celý dům, který byl beztak jeho, a navíc mu soud přiřkl i auto.

Jeho nevěrná manželka tak skončila sama, těhotná, bez přítele a bez střechy nad hlavou.

Související články

Další články