Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Manželka Filipa Blažka dál nechutně šije do Arichtevy. Místo omluvy přišla další sprška urážek

Veronika Arichteva musela reagovat.
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz/Herminapress/koláž
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
kritika

Veronika Arichteva se stala terčem drsné kritiky od Jolany Blažkové, manželky herce Filipa Blažka. Ta herečce napsala nelichotivou zprávu hodnotící její poprsí přes profil svého nehtového studia, zřejmě v domnění, že tak adresátka nezjistí, od koho jí hejt přišel. Jenže Veronika původce rychle vypátrala a Jolaninu kritiku zveřejnila na Instagramu. Jak ale vyplývá ze sociálních sítí, omluvy se herečka nedočkala. "Ať jde na operaci, když má na to stavět baráky," šije Jolana do Veroniky. 

Jolana Blažková se nevybíravě pustila se do Veroniky Arichtevy. Z účtu nehtového studia, které provozuje, zkritizovala hereččino poprsí. Reakce Arichtevy na sebe nenechala dlouho čekat a Veronika se začala hájit. A reakce manželky Filipa Blažka? Na sociálních sítích vyjádřila další drsnou kritiku.

"Ten názor byl ošklivý, přiznávám, ale byl na místě. Já mám taky odkojené dvě děti a mám operaci prsou. Tak ať si to udělá, když má na to stavět baráky. Nemyslím to zle. Nechci tím nikomu ubližovat," uvedla pro VipStar.cz Blažková, která své profily následně uzavřela.

Doporučené video: Veronika Arichteva promluvila o své postavě.


Veronice se dostalo zastání

Ačkoli hejt původně přišel z profilu nazvaného JF nails studio, Veronika záhy zjistila, odkud vítr vane. "Tvl, ty kozy – hrůza, děs. Cvičení ti nepomůže,“ napsala Jolana. "Tak do tohohle studia v Radotíně se zcela určitě nikdy nepodívám,“ rozčilovala se Veronika na Instagramu. "Jsem si říkala, co to je zase za fejk profil, a ono ne. To je ostuda. Tvoji ženu bohužel označit nejde,“ označila Arichteva v příspěvku Jolanina manžela Filipa.


"Dvě trochu delší prsa a takovejch emocí. Měla jsem se ozvat? Měla! Nevím, proč by si měl kdokoli nechat líbit útok na svou postavu, život, práci, děti... Od kohokoli. To jsou hranice. Moje. Snad i vaše. Body shaming není v pořádku, hejt není v pořádku," neudržela své rozčilení na uzdě Arichteva.

Veronice se dostalo velkého zastání, a to například od Davida Gránského. "Z cyklu: Jenom vyjadřuji svůj názor, na to mám přece právo! Když se drzost a nevymáchaná huba schovávají za upřímnost a otevřenost. Úcta a respekt se vytrácí," zastává se herečky u příspěvku. I ostatní sledující jí vyjádřili tu největší podporu a naopak Veroniku ocenili za to, že sdílí fotky bez veškerých úprav.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy