Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Manželka dělá Karlu Janečkovi ze života peklo: Viní ho z násilností a únosu syna

+ Dalších 14 fotografií
Vážné trable!
Věčně usměvavému Karlu Janečkovi (46) v posledních dnech asi do smíchu příliš nebylo. Ještě ani nezačal rozvod a manželka Mariem Mhadhbi (35) se mu mstí za to, že ji odkopl kvůli Lilii Khousnoutdinové (31). Plány na svatbu s kněžkou lásky tak přerušila trestní oznámení za domácí násilí a pokus o únos syna!

Jak si Karel Janeček (46) ustlal, tak si teď musí lehnout. A pád na tvrdou pryčnu bez matrace už je tady. Geniální matematik čelí dvěma trestním oznámením od stále ještě manželky Mariem Mhadhbi (35).

Proslulý vyznavač mnohoženství ji pustil k vodě kvůli Lilii Khousnoutdinové (31). Chvíli zkoušeli žít pospolu, očividně to ale nefungovalo.

„Jsem obzvláště rád, že sedím v letadle. Mohl jsem totiž také teoreticky sedět v předběžné vazbě na pařížské prokuratuře. To by moje bývalá měla radost! Podala totiž na mě hned dvě trestní oznámení: Jedno "klasické“ za domácí násilí, druhé však bylo mnohem peprnější: pokus o únos mého vlastního dítěte," svěřil na Facebooku.

Janeček má s Mariem syna Karla Yanise, ta s ním žije právě v Paříži. S první manželkou Michaelou pak dcery Viktorii a Amálii, v květnu 2018 mu dceru Isabellu porodila i Lilia.

„Svět je bohatý, děkuji za fascinující zážitek – více jak dvouhodinový výslech na kriminálce, ještě ve francouzštině,“ dodal miliardář, kterého během rozvodové bitvy nejspíš čekají ještě větší útrapy. S Mariem se pře především o dítě a majetek.

Před několika dny si užíval dovolenou se všemi dcerami a Liliou. Na dotaz, kde je Mariem se synem, odpověděl rozrušeně: „Možná znovu sedí na policii a vymýšlí zase lživý obvinění.“

No, Karel se v nadcházejících měsících nudit určitě nebude.

Mohlo by vás zajímat

Další články