Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Manželka Davida Limberského prozradila pohlaví miminka: Bude mít zajímavé jméno

Manželka Davida Limberského prozradila pohlaví miminka: Bude mít zajímavé jméno
Zdroj: IG: @davidlimbersky
+ Dalších 10 fotografií
odhalení
Český fotbalista David Limberský (36) zjistil už v lednu, že spolu se svou novomanželkou Lenkou (36) čekají potomka. Přidávali na Instagram fotky a videa z ultrazvukového vyšetření a konečně 24. března večer Lenka odtajnila, jaké pohlaví čekají a moc se na potomka oba dva těší.

Fotbalista David Limberský si vzal svou milou modelku a moderátorku Lenku v roce 2019 v květnu na Mauriciu při západu slunce. Po tříletém, zpočátku utajovaném, vztahu jsou konečně svoji. Letos v lednu se David pochlubil, že je jeho novomanželka těhotná a dokonce ve čtvrtém měsíci. Na konci března se dozvěděli pohlaví.

Bude to holka nebo kluk?

Den před odhalením pohlaví miminka si přidala Lenka na Instagram fotku a lidé pod ní mohli v komentářích hádat, co to bude. Druhý den přidala fotku, kde stojí u dětské postýlky v bílých šatech a prozradila, že čekají holčičku. Lenka si prý malé děvčátko přála a tím se její sen splnil.

Neobvyklé jméno pro princeznu

David má z předchozího vztahu dceru Natálii a syna Davida, který mu snad z oka vypadl. Na pohlaví nového potomka tedy nijak nebral zřetel. Jejich dcera dostala neobvyklé jméno.

"Bude to holčička. Je mi jasné, že zklamu spoustu fotbalových nadšenců, že žádný malý fotbalista po tatínkovi nepřijde, ale není všem dnům konec," napsala k příspěvku Lenka. "Já si holčičku hrozně moc přála odjakživa, tak jsem šťastná, že se mi můj malý/velký sen splnil. S Davidem se na naši princeznu Lilien už moc těšíme," dodala natěšená nastávající maminka.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy