Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Manželka Brosnana terčem posměchu kvůli váze. Co představitel Jamese Bonda vzkázal rýpalům?

Pierce Brosnan se zastal své ženy.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
láska

Představitel Jamese Bonda Pierce Brosnan (69) byl v dobách své největší slávy snem každé ženy. Hollywoodský herec ale pozornost ostatních žen příliš nebral, už dvacet let je šťastně ženatý s novinářkou Keely Shaye Smith (58). Té se dle britského deníku Joe zastal pod jedním ze snímků na Instagramu, kde si rýpalové dělali srandu z její váhy. Dojemná a silná odezva Brosnana vzala za srdce miliony lidí. 

Herec Pierce Brosnan nechává skrze sociální sítě občas nahlédnout i do soukromí. Skrze snímky své manželce Keely Shaye Smith často posílá i krásné vzkazy, ze kterých láska přímo sálá. A pár je jasným důkazem, že je jejich pouto snad s každým rokem silnější.

Pierce Brosnan se zastal své ženy

Někdejší hollywoodský krasavec a představitel Jamese Bonda na svém Instagramu sdílel snímek k výročí. Na jedné z fotek je pár před dvaceti osmi lety. Druhý snímek byl aktuální. Člověk by očekával, že u podobných snímků fanoušci páru popřejí jen to nejlepší. Jak už to tak ale bývá, tak se našlo několik rýpalů, kteří si utahovali z váhy Brosnanovy ženy. A tak se jí Brosnan zastal.

"Já miluji každou křivku jejího těla. V mých očích je to ta nejkrásnější žena, a to i z důvodu, že se postarala o našich pět dětí. Miluji ji za to, jaká je. Nejen za její krásu a teď ji miluji o to víc, když je matkou mých dětí. Jsem na ni pyšný a vždy chci být hoden její lásky," odpověděl rýpalům na svém Instagramu dle deníku Joy.

Po tragické ztrátě našel opět štěstí

Pierce a Keely tvoří pár už přes třicet let. Vzali se v roce 2001 po sedmi letech vztahu, který započal tři roky poté, co Brosnan přišel o svou první manželku a matku jeho tří dětí Cassandru, která zemřela na rakovinu vaječníků.

"V Keely Shaye jsem našel skvělou ženu," řekl Brosnan pro deník People. "I kdybych hledal milionkrát, tak bych nenašel tak skvělou a výjimečnou, jako je ona," uvedl Pierce, kterému Keely kompliment opětovala: "Je inteligentní, podmanivý a jeho skutečná krása vychází z jeho duše."

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy