Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Manželka Aleca Baldwina znovu potratila: Hilaria přišla o druhé miminko během 7 měsíců

Manželka Aleca Baldwina znovu potratila: Hilaria přišla o druhé miminko během 7 měsíců
Zdroj: instagram
+ Dalších 8 fotografií
smůla
Manželka herce Aleca Baldwina (60) se na sociální síti se svěřila s velmi smutnou zprávou. Hilaria Baldwin (35) sdělila fanouškům, že ve 4. měsíci těhotenství potratila. Je to pro ni ohromná rána, protože se jedná už o druhý potrat během sedmi měsíců.

Hvězdný herec Alec Baldwin a jeho manželka Hilaria si aktuálně procházejí příšerným obdobím. Nejstarší dcerce Carmen se pokoušeli dát sestřičku. Bohužel se jim to nedaří.

Hilaria se s většinou životních událostí svěřuje fanouškům na svém Instagramu. Sdílí s nimi všechno, ať už jde o radostnou novinku nebo o smutnou. Učinila tak i nyní. Sledujícím na sociální síti totiž prozradila, že znovu potratila. Byla ve čtvrtém měsíci těhotenství a z toho, co napsala, vyplývá, že nenarozené miminko měla být holčička. Manželovi tuto smutnou skutečnost dala vědět pomocí videa, které natočila i s dcerou Carmen. To samé video sdílela i na sociální síť, protože usoudila, že je to nejsnazší cesta, jak to světu oznámit.

Pro Hilariu je to opravdu těžká situace, protože je to už druhý potrat za uplynulých sedm měsíců. Je z toho velmi smutná a v šoku. Nečekala totiž, že se to může znovu opakovat. Nicméně neztrácí naději a rozhodně to chce zkusit znovu. "Usilovně se budeme pokoušet dát Carmen sestřičku," napsala Hilaria.

Rodina Baldwinových

Alec Baldwin má už pět dětí, ale stále mu to nestačí. Z prvního manželství má dceru Ireland, která v říjnu oslavila už 24. narozeniny. S nynější manželkou má Alec už čtyři děti. Nejstarší dceru Carmen (6) a tři syny Leonarda, Rafaela a Romea. Podívejte se do fotogalerie, jak krásnou rodinku Alec má.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy