Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Lela drží Karlose zkrátka. Do Thajska už ho samotného nepustila. Zatímco on dře, Ceterová se vystavuje na odiv u bazénu

Manželé Vémolovy si užívají na dovolené v Thajsku.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Instagram Karlose a Lely Vémolových
+ Dalších 30 fotografií
thajsko

Český bijec Karlos Vémola si zaletěl se svou manželkou Lelou Vémolou do Thajska, kde se aktuálně připravuje na odvetný zápas s Attilou Véghem. Jejich instagramové účty se tak zaplnily fotkami z exotické země. Karlos opět předvedl svou vášeň pro divoká zvířata a nechal se zvěčnit se slonem. Lela zase vystavila své vypracované tělo a bujný dekolt. Na fotky se můžete podívat v naší galerii. 

Klid, pohodu, moře a thajskou kuchyni si právě vychutnávají manželé Karlos Vémola a Lela Ceterová. V rámci tréninku na červnový zápas v Edenu zamířil Karlos do Thajska, kde momentálně pracuje na své formě. Na turnaji Oktagon 58 se totiž utká s obávaným soupeřem Attilou Véghem. Zápas se uskuteční v pražském Edenu a lístky jsou již téměř vyprodané.


"A jaké pondělí máte vy?" provokuje český Terminátor na svém Instagramu, kde se nechal vyfotit se slonem. Fanoušci si rázem začali dělat legraci, zda si obří zvíře odveze do Vémolandu. "Karlosi, to musíš mít doma," okomentoval fotku Dave. "Karlosi, bereš ho domů? To by měla Lela radost," rýpl si Kordy.

Doporučené video: Rozhovor s Karlosem a Lelou.

Sexy Lela

Doprovod dělá Karlosovi jeho drahá polovička Lela Ceterová, která si přijela do Thajska hlavně užívat. Zatímco její láska každý den dře, ona přidává sexy fotky v plavkách na svůj Instagram, na nichž vyniká její vysportovaná postava a bujný dekolt. Na fotky se můžete podívat v naší galerii.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy