Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Manželé v Ordinaci, prarodiče v civilu: Adamovská se Štěpánkem vzali vnoučka na výlet

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Ordinace
Zlata Adamovská (60) a Petr Štěpánek (71) patří k nejoblíbenějším párům z nekonečného seriálu Ordinace v růžové zahradě. Herecká dvojice to nejprve dala dohromady na televizních obrazovkách, o pět let později si řekli ano i ve skutečnosti. A klape jim to, bezdětný Štěpánek dokonce vzal za svého vnoučka Adamovské!

Běla a Eduard Valšíkovi patří k jedněm z nejzbožňova­nějších postav Ordinace v růžové zahradě. Mnozí diváci by si bez nich seriál z lékařského prostředí ani nedovedli představit. Jejich představitelé Zlata Adamovská (60) a Petr Štěpánek (71) jsou stejní sympaťáci i bez doktorského pláště.

Adamovská nedávno vzala vnoučka Viktora (jsou mu téměř 3) do pražské zoologické zahrady a nevlastní děda Štěpánek nemohl chybět. Bylo znát, že s Viktorem tvoří sehranou dvojici.

Přestože Petr Štěpánek pochází z početné herecké rodiny, sám děti nikdy neměl. Ve druhém manželství s Vlastou Janečkovou ale vyženil dceru a později pomáhal s výchovou jejích potomků, svých dalších nevlastních vnuků.

Zlata má z manželství s Radkem Johnem (64) dceru Barboru (32), která je maminkou Viktora, a syna Petra (25).

Související články

Další články