Dům pronajali v dobré víře prostřednictvím aplikace Airbnb zprostředkující domácí ubytování čtyřem mladým lidem, kteří tvrdili, že v něm jen přespí a pak se vydají na svatbu známých.

Jenže jen co vytáhli paty z domu, začalo nefalšované peklo! Do domu totiž nepřijeli jen čtyři lidé, ale rovnou stovka. Po dvou dnech došla trpělivost sousedům a manželům zavolali, co se to u nich děje. Zůstali v šoku, zavolali policii a okamžitě se z dovolené vrátili.

To, co našli, překonalo všechny hranice nemožného. Povedená čtveřice si v domě udělala mejdan, který nepamatuje snad celé Calgary. Stovku lidí manželé s pomocí policie vykázali. „Byl to strašný pohled. Na zemi ležely špinavé polštáře, spodní prádlo, nedopalky, použité kondomy. Byla tam moč, zvratky, sperma, prostě katastrofa,“ uvedl Mark pro deník Calgary Herald s tím, že se do domu nehodlá vrátit, obzvlášť když má dvě děti.

Celková škoda se vyšplhala v přepočtu na něco málo přes 1,2 milionu korun, částku budou manželé vymáhat od lidí, kterým dům pronajali.