Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Manželé Lucie Benešová a Tomáš Matonoha vyhráli pár roku. Mají velmi svérázný recept na spokojené manželství

Zdroj: Profimedia.cz
Manželství - to pro někoho může být pořádná věda, které nepřijde na kloub ani za celý svůj život. Jenže to se rozhodně netýká manželů Lucie Benešové a Tomáše Matonohy. Nejenže jim to i po dvanácti letech manželství skvěle klape, ale dokonce na to mají svůj osvědčený recept, jak si nelézt na nervy a milovat se stále jako dva puberťáci.

Na vyhlášení Persil pár roku sice herečka Lucie Benešová (42) přišla sama bez manžela Tomáše Matonohy, ale i přesto vyhráli. Lidé je totiž vnímají jako šťastnou rodinku, která má patent na štěstí. Sice musela krásné blondýnce dělat garde její kamarádka Linda Finková, přesto na svého muže neřekla ani křivé slovo.

"Bohužel mu to nevyšlo. Ale je samozřejmě rád, že jsme to ocenění dostali, trochu mě to zaskočilo. Ale možná to bude tím, že máme z těch všech nominovaných nejvíce dětí," smála se čtyřnásobná maminka. A jak to vlastně dělá, že je stále pro svého muže tak atraktivní

"Musíte si být alespoň trochu vzácnější. Sice bez muže bych si svůj život nedokázala představit, ale vyjít si jen tak s kamarádkou, to má něco do sebe. Přece jen si ženy mezi sebou rozumějí více, my se vypovídáme, zanadáváme, postěžujeme a pak se domů vrátíme zas v dobré náladě a s čistou hlavou. Takže rozhodně nestát jen za plotnou, ale udělat si čas i jen sama pro sebe a své kámošky, trochu si zařádit, pak snad ani nejde, aby doma vznikaly hádky," dodala s úsměvem půvabná Lucie.

Ta má štěstí, že Tomáš není vůbec žárlivý a dává své ženě dost prostoru. Ale ve finále stejně čas tráví pospolu se svou početnou rodinkou. Jen občas ty růžky vystrčí...

Související články

Další články