Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Manželé Hana a Jiří Krampolovi: Oba najednou je čeká operace, budou spolu na pokoji

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
NEMOCNICE
Že by se Jiří Krampol (81) po návratu manželky Hanky (58) z psychiatrické léčebny zbavil všech starostí, to se bohužel říci nedá. Tenhle pořád aktivní herec musí akutně řešit bolesti nohou, kvůli kterým půjde pod kudlu. Utěšovat se bude moci vzájemně se svou ženou, kterou si chirurgové do parády vezmou ve stejný čas, a tak manželé budou ležet na společném pokoji.

„Mám obě kolena v pr..li, v lednu nebo v únoru půjdu na operaci. Mám artrózu jak svině, tak se nedá nic dělat. A Hance ve stejném období musí předělat klouby, nohu a rameno, to jí zkazili v nemocnici, kde jí to dělali,“ řekl eXtra.cz Jiří Krampol.

Umělá kolena

Dostanu umělá kolena. Ta svoje už mám za ta léta úplně vymletá, takže to bolí. Třeba do schodů už pomalu nemůžu vůbec chodit. Bude trvat šest neděl, než mě dají dohromady, ale už je to třeba. Josef Laufer si to nechal udělat a i ve svém věku běhá zase po tenisovém kurtu jako mladík, tak do toho jdu taky. Vtipné je, že nás s Hankou budou operovat ve stejný čas a v nemocnici pak budeme ležet spolu na jednom pokoji,“ vysvětlil herec.

S ohledem na jeho velmi vysoký věk může být každá narkóza velmi riziková, nicméně Jiří se jí nebojí.

Předpověď

„Když na to přijde, tak mě vůbec nemusí uspat. Hlavně, ať to mám za sebou. Jiná cesta není. V budoucnu bych se už nemusel vůbec pohybovat,“ dodal Krampol.

Tomu se manželka před pár dny vrátila z léčení a herec, bavič a moderátor má radost z toho, že už z ní není troska a zase je ženou, kterou si kdysi bral.

Související články

Další články