Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Manžela Adély Vinczeové pohřbili odpůrci očkování: Co Viktorovi provedli

Manželé mluví otevřeně o všem.
Zdroj: Instagram Viktor Vincze
dezinformace

Bizarní příběh šíří na Slovensku tamní odpůrci očkování - tedy antivaxeři. Přišli s dezinformací, že manžel moderátorky Adély Vinczeové (40) zemřel po podání vakcíny Pfizer. Skutečnost je ale jiná. Zcela zdravý a čilý moderátor Viktor Vincze (30) si z konspirátorů nyní utahuje na sociálních sítích.

Na Slovensku se rozbujela velmi silná scéna odmítačů očkování. Ostatně počet proočkovaných proti koronaviru je u našich sousedů výrazně nižší než u nás. Občas však nad výmysly odpůrců očkování zůstává rozum stát. Nově přišli antivaxeři s teorií, že muž známé moderátorky Adély Vinczeové Viktor je po smrti, protože prý zemřel po podání vakcíny od firmy Pfizer.

„Šokující! Moderátor Viktor Vincze měl podlehnout vakcíně Pfizer. Mám to přímo od známé z nemocnice na bratislavských Kramároch. Stalo se tak dnes brzy ráno. Jedinou příčinou bylo selhání obou ledvin jako přímý důsledek očkování,“ uvádí se v hojně šířeném příspěvku na sítích. Podle konspirátorů navíc měla pitevní zpráva záhadně zmizet a ona autorova "známá" má přikázáno o případu mlčet.

Vincze zdraví ze záhrobí

„Předpokládám, že Markíza řekne, že dal výpověď. Co jiného má udělat? Markíza má obrovské štěstí, že lidé, kterým to ještě myslí, se na ni nedívají,“ rozehrává další šílené teorie odpůrce očkování a apeluje, aby lidé zprávu šířili.

A co na to samotný Viktor Vincze? Ten se brzy sám ozval "ze záhrobí" a z konspirátorů si řádně vystřelil:„Ovečky, zdravím vás ze záhrobí. Dnes večer za mě Televizní noviny odvysílá hologram,“ napsal na Instagramu pobavený moderátor.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy