Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Manžel vložil manželce mezi nohy něco neuvěřitelného. Pak explodovala!

Muž vložil ženě do vaginy bombu.
Zdroj:
Opilému manželskému páru v Peru se zachtělo erotických hrátek, a tak se po návratu domů oddávali sexu. Žena údajně svého manžela požádala, aby použil jako sexuální hračky věci, co jsou běžně rozmístěné po bytě. Muž jménem Ruben Valera Cornejo použil předmět, který byl více než nevhodný. Vložil manželce do vaginy bombu.

Ruben Valera Cornejo byl zatčen a obviněn z vraždy. Proč? Po alkoholovém dýchánku se přiopilý pár vrátil domů a rozhodli se pro sex, který zkrátka nebude rutinní.Rozveselená žena řekla manželovi, ať jí strká do vaginy předměty, které mají doma. Opilý Ruben tak skutečně učinil a strčil jí tam bombu, kterou z neznámého důvodu měl. Jeho choť Yubitza Llerena následně explodovala a zemřela, píše Daily Mail.

Muž na policii v Peru vypověděl, že usnul a až ráno zjistil, že je jeho manželka mrtvá. Ať už mluvil pravdu, nebo ne, byl obviněn z vraždy. „Měl by jít do vězení za to, co udělal mé dceři. Budu za to bojovat až do konce,“ prohlásil otec zavražděné. Co vlastně dělala malá bomba u manželů doma, zůstává záhadou. Nechutný vrahoun by měl být každopádně potrestán.

Související články

Další články