Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Manžel těhotné Ewy Farné: Martin je sirotek, o mámu a tátu přišel za podivných okolností

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 116 fotografií
DVOJÍ SMRT
Manželé Ewa Farna (25) a Martin Chobot (29) sice očekávají radostný přírůstek do rodiny, ta širší je ale vlivem tragických událostí užší, než bývá obvyklé. Martin totiž za nešťastných okolností přišel o oba rodiče a od brzkého věku je z něj tak sirotek.

Martin Chobot, který třetího března oslaví třicátiny a lepší dárek, než jakým je brzké narození potomka, si jistě nemohl přát, o maminku přišel už ve čtrnácti. Eva Chobotová Suchánková (†41) byla uznávanou akademickou malířkou. V práci měla úspěch, ale přesto si nakonec sáhla na život.

Smrt na provaze

„Nevím, co za tím bylo, ale když Martinovi bylo čtrnáct, Eva spáchala sebevraždu. Oběsila se,“ řekl zdroj z Dobřichovic autorovi těchto řádků pro Super.cz před dvěma lety. Jaké důvody vedly paní Evu k tomu, aby nechala dva mladé syny (Martin má o pět let staršího bráchu Františka) na světě samotné, to se neví. Může se jen spekulovat, zda za tím stála psychika, zákeřná choroba či rodinné trable.

„Našel ji prý jeden ze synů v hale,“ tvrdil pramen dál.

Nepřízeň osudu

O jejím úmrtí informoval i místní Informační list Dobřichovic. „Vedle úspěšné dráhy umělecké byl v posledních letech její soukromý život poznamenán velkou nepřízní osudu, která vyústila v její předčasný odchod ze života,“ psalo se v médiu.

To už byli rodiče kluků dva roky rozvedeni.

Záhadný skon táty

Ani bývalý manžel malířku o moc dlouho nepřežil. „Tvrdilo se tu o jeho konci všelicos, ale každopádně už také nežije,“ uváděli místní. Objevovaly se i spekulace ohledně velkých problémů s alkoholem, nicméně ty se nikdy nepodařilo potvrdit. Autoškola Zdeňka Chobota ukončila činnost v roce 2010.

Martin Chobot se už tak půlku života musí starat sám o sebe. Možná i proto imponoval Ewě Farné (25), že na rozdíl od svých vrstevníků nebyl nikdy nezodpovědné třeštidlo a moc dobře ví, čeho si vážit a na čem v životě záleží…

Související články

Další články