Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Manžel se jí zabil v Kellnerově vrtulníku, přátelé zdrcenou ženu utěšují dojemným gestem

Manžel se jí zabil v Kellnerově vrtulníku, přátelé zdrcenou ženu utěšují dojemným gestem
Zdroj: GoFundMe/Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Petr Kellner
Zřícení helikoptéry Petra Kellnera bylo neuvěřitelným šokem pro jeho rodinu. Podobné pocity smutku a beznaděje ale zažívají i nejbližší dalších obětí tragické havárie. Spolu s Kellnerem totiž na Aljašce přišlo o život hned pět ze šesti lidí výpravy. O život kromě českého miliardáře přišel průvodce Gregory Harms (†52), pilot helikoptéry Zachary Russell (†33), instruktor snowboardingu Benjamin Larochaix (†50) z Francie a druhý průvodce Sean McManamy. Zdrcené vdově posledně jmenovaného Caitlin McManamy se nyní dostalo dojemného gesta.

Caitlin McManamy se nachází v těžké životní situaci. Její manžel Sean totiž zemřel při tragickém pádu helikoptéry, ve které cestoval spolu s Petrem Kellnerem za takzvaným heliskiingem. Caitlin je nyní na všechno sama, a proto pro ni její kamarádi založili dobročinnou sbírku. S její pomocí chtějí pro vdovu vybrat v přepočtu přibližně 220 tisíc korun, které by ženě pomohly vyrovnat se s bolestivou ztrátou milovaného manžela.

„Sean McManamy byl přítel a bratr, který vás dokázal rozesmát víc, než jste se kdy smáli. Jeho hlas byl slyšet na míle daleko, jeho smích byl nakažlivý, jeho hlášky byly vždy parádní. Kdykoli jste se Seanem strávili čas, zaručeně to byla dobrá chvíle. A s perfektním playlistem,“ napsali v dojemném prohlášení kamarádi Caitlin.

Všechny příspěvky půjdou na pomoc Caitlin

„Seanův humor, dobré srdce a nefalšovaná povaha budou žít v našich srdcích a duších věčně. Sean to miloval v horách a byl ztělesněním legrace. Seanův odchod je zničující ztráta pro mnohé, kteří s ním byli spojeni, stejně jako pro jeho úžasnou manželku Caitlin," pokračovali kamarádi a dodali, že by si Sean nepřál nic jiného, než aby jeho "pardálové" pokračovali v jeho duchu.

„Budeme nadále stát při těch, které miloval a choval v srdci, podporovat jeho milující rodinu a přátele a jeho milující ženu a spřízněnou duši Caitlin. Zvedněte panáka tequily na Seana, podělte se a předejte své příběhy a vzpomínky, za které jsme tak šťastní, že je máme, a udržme je navždy," vyzvali Caitlinini přátelé a na závěr dodali, že všechny příspěvky, 100 %, půjdou přímo na pomoc vdově.

Shopaholicadel popsala své zdravotní problémy: Mám záchvaty, při kterých nesmím mít v dosahu ostré předměty, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy