Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Manžel s milenkou si z ní dělali legraci, jak je tlustá. Teď je z ní sexy kost a vytřela jim zrak!

To je ale proměna!
Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie
Betsy Ayala z Houstonu (36) měla problémy s váhou a dal jí zabrat i porod, po kterém ztloustla až na 118 kilogramů. Navíc zjistila, že ji manžel podvádí a s jeho milenkou se smějí tomu, jak vypadá. A to byla pro maminku poslední kapka! Manželovi dala kopačky a zhubla skoro 50 kilo!

Betsy Ayala z Houstonu měla problémy s nadváhou už od dětství. Nikdy se nehýbala, a tak pomalu přibírala. Po porodu dcery Isabelly ještě víc ztloustla a její váha se zastavila až na 118 kilogramech. Aby toho nebylo málo, zjistila, že ji její muž podvádí a s jeho milenkou se její váze vysmívají. Označovali ji za tlustou ku*vu a to byla pro Betsy poslední kapka. Na případ upozornil portál Dailymail.

„Na Facebooku jsem našla zprávy, co jí psal. Nadával mi, jak jsem tlustá. Vůbec jsem to ale nechápala, protože mi doma vždycky říkal, že vypadám dobře a nemám se se svou váhou trápit,“ řekla Betsy Dailymailu. Okamžitě dala manželovi vale a začala na sobě pořádně makat a poprosila o pomoc svou sestru.

Trvalo jí to 4 měsíce a shodila 30 kilogramů. Nakonec se jí podařilo shodit 46. Ve fitku tráví každý volný čas a snaží se cvičit až šestkrát denně. „To, co mi manžel udělal, vnímám jako požehnání. Bez toho bych se sebou nic neudělala,“ řekla. S manželem byli 17 let a teď se spolu snaží vycházet hlavně kvůli malé dceři.

Související články

Další články