Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Manžel nutil svoji obézní ženu cvičit, ona se bránila zuby nehty. Nakonec se z ní stala kulturistka!

Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Brit Adam Rauso a jeho manželka Clair (41) měli problém s váhou a už dohromady vážili docela hodně. Adam si řekl dost a přihlásil oba do posilovny. Jeho žena s tím měla velký problém, on ji ale donutil a teď je z ní úplně jiná žena.

Clair nejdříve nadávala a do posilovny se jí vůbec nechtělo. Její manžel ale zavelel a donutil ji. Oba už totiž vážili přes metrák, a kdyby to takhle šlo dál, mohli by mít velmi vážné zdravotní problémy a dokonce i zemřít

Když šla Clair poprvé do fitka, měla 110 kilogramů. Byla tlustá a nešťastná a rozhodně se jí nechtělo hýbat Ráda se válela na sedačce u televize a jedla fast foody a pizzu. Nedokázala si vůbec představit, že by se začala hýbat.

V posilovně si připadala hrozně. Byla tam nejtlustší a styděla se za svoje tělo. Okamžitě chtěla utéct, ale Adam ji nepustil. A tak to musela přetrpět.

Chtěl jí totiž pomoct a teď mu za vše bude nejspíš vděčná Do cvičení se totiž rychle dostala a začalo ji to bavit. Zhubla 42 kilogramů a teď váží neuvěřitelných 65 a je z ní úplně jiný člověk. Cvičí každý den, zdravě jí a nikdy se necítila lépe.

Její tělo se jí tak líbí, že se dokonce přihlásila do kulturistické soutěže. "Úplně přesně si pamatuju na ten den, kdy Adam přišel domů a sdělil mi, že nás přihlásil do fitka. Byla jsem naštvaná," řekla Clair.

"Předtím jsem šla maximálně pěšky do školy, kde pracuju, nebo do supermarketu. Vše ale bylo za rohem. Jinak jsem všude jezdila autem," dodala. Na své postavě chce dál makat a už prý nikdy nedopustí, aby byla tlustá a líná jako dříve. Adam cvičil s Clair a zhubl také, ale ne tolik jako ona.

Související články

Další články