Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Manžel Nicki Minaj byl zatčen: Kenneth Petty se nezaregistroval jako sexuální delikvent

Manžel Nicki Minaj byl zatčen: Kenneth Petty se nezaregistroval jako sexuální delikvent
Zdroj: Archiv Nicki Minaj
+ Dalších 6 fotografií
Zatčení
Na manžela rapperky Nicki Minaj spadla klec. Kenneth Petty byl zavřen do federální vazby, protože když se přestěhoval, nezaregistroval se na patřičných úřadech jako sexuální delikvent, což je v Americe trestné.

Nicki Minaj zůstaly oči pro pláč. Její manžel Kenneth Petty, za kterého se provdala 21. října minulého roku, byl zatčen. Poté, co se přestěhoval za svou milovanou, měl se dojít zaregistrovat jako sexuální delikvent. To ale neudělal a teď je v pořádném maléru.

Co provedl?

Před pětadvaceti lety byl Kenneth v New Yorku usvědčen ze znásilnění prvního stupně. Ve vězení si musel odpykat čtyři roky a na svobodu ho pustili v lednu 1999. Po propuštění mu bylo nařízeno, aby se přihlásil do registru v New Yorku jako sexuální delikvent.

Když se přestěhoval do Californie za Nicki, měl se dojít znovu zaregistrovat. Jenže to neudělal. Pettyho zatkli v listopadu 2019 poté, co ho zastavila policejní hlídka v autě a zjistila, že v New Yorku je registrován jako sexuální delikvent, ale v Californii tak vedený není.

Pokud se v USA někdo nezaregistruje a má to soudně nařízeno, dostane se do velkých potíží. Berou to jako federální zločin. Petty nyní čelí obvinění z toho, že se nezaregistroval. Pokud bude usvědčen, mohl by vyfasovat až 10 let odnětí svobody.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy