Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Manžel, nebo mladší Daniel? Monika Štiková exkluzivně pro eXtra.cz, kdo byl lepší v posteli!

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 11 fotografií
Není to tak dlouho, kdy Monika Štiková (45) oznámila rozchod s mladším muže Danielem (27). S ním od rozchodu s manželem Michalem byla rok a půl. Redakci eXtra.cz exkluzivně svěřila, kdo z obou byl větší divoch pod peřinou...

Na nezájem mužů si máma Ornelly Koktové (25) rozhodně nemůže stěžovat. Naopak, je o ni zájem. A to i přes to, že má za sebou rozchod s manželem Michalem a poté i s mladíkem Danielem, k němuž se na čas přestěhovala. „Měla jsem docela dlouhodobý vztah, přes rok a půl. Nebylo to nakonec ale podle mých představ a rozhodla jsem se to trápení ukončit. Jsou z nás pořád přátelé,“ prozradila Monika.

Nakonec ale i svěřila, kdo byl lepší milenec. I když srovnávat to zcela přesně nejde. S manželem byla dlouhých 26 let a přes lásku se dostala až ke komunikačním problémům, s mladíkem to ze začátku fungovalo, ale věk si vybral daň.

„Nejde to měřit. A ani nejde přesně říct, kdo byl lepší v posteli. U mě to je hodně o citech a když se s někým cítím dobře, funguje to i v posteli. Na věku nezáleží,“ míní Monika, která vzápětí pokračovala. „S Danielem to bylo jiné, ale bezstarostnější, a o Michalovi bych raději ani nemluvila. Tam byly problémy už po půl roce našeho soužití,“ svěřila Monika.

Z jejích slov nakonec vyplynulo, že sex si užila s oběma skvělý, ale na mladšího Daniela má aktuálně lepší vzpomínky.

Související články

Další články