Frustrovaný mladý manžel se nedávno dopálil, když mu jeho manželka začala odmítat po svatbě sex, a celý měsíc červen a půlku července si zapisoval její výmluvy do speciální excelové tabulky, kterou si schválně vytvořil.

Když jeho žena odjela na služební cestu, poslal jí tabulku emailem, aby jí došlo, že používala trapné výmluvy. Pár je spolu dohromady pět let, z toho poslední dva roky jsou manželé a ještě nemají děti, přestože si nedávno koupili velký dům. Právě kvůli dětem.

Šokovaná žena se rozhodla si drsné obvinění vyřídit se svým mužem po telefonu, ale on jí nezvedal hovory. Zveřejnila proto celou tabulku na internetu, kde se okamžitě stala hitem a už ji sdílely tisíce lidí.

„Strávili jsme celé jaro renovací našeho domu, navíc jsem měla příliš mnoho práce, hodně kolegů bylo propuštěno a nechtěla jsem přijít o místo,“ napsala jako vysvětlení k tabulce mladá žena. Tabulku poté ze sítě Reddit smazala, ale to už si žila svým sdíleným dalším životem.

Navíc vyvolala mnoho diskuzí a většina z lidí se přikláněla k tomu, že mladý manžel jednal nevyzrále a svou ženu uvedl do trapné situace.