Každý, kdo přišel zkusit své štěstí na casting by se chtěl ze všeho nejvíce stát českou SuperStar a vyhrát úžasnou výhru 2 miliony korun. Jenomže to není jen tak. Soutěžící musejí projít přes porotu, kterou tvoří Pavol Habera, Ben Cristovao (30), Matěj Ruppert (39) a Katarína Knechtová.

Názory poroty se častokrát liší a někdy pomůže soutěžícím do dalšího kola jen velké štěstí. V tomto díle uvidíme manžela Michaely Noskové (35), která se ve druhé řadě SuperStar probojovala až do samotného finále.

Ondřej Bábor není žádný zpěvák začátečník. Hraje v muzikálech a nějakou dobu už zpívá. Ve svém životě má za sebou pár nemilých věcí. V patnácti letech musel podstoupit operaci srdce. „Lékaři mi zjistili vrozenou srdeční vadu,“ prozradil Ondřej.

Tím to bohužel neskončilo. Následně Ondřej prodělal mozkovou příhodu a půl roku byl připoután na lůžko. Přesto se dokázal přes nemilé zdravotní komplikace přenést a nyní zkusí opět zabojovat.

Ondřejovi se musí nechat jedna věc. Je to neskutečný kořen s perfektně vypracovanou postavou. Míša má doma učiněný poklad. Pustí ho porota do dalšího kola?