Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Manžel Míši Noskové, který se přihlásil do SuperStar, je neskutečný kusanec: Tohle tělo by chtěla každá

+ Dalších 15 fotografií
Už dnes večer startuje další díl pěvecké show SuperStar. Tentokrát se diváci mohou těšit kromě dojemných příběhů a drsných životních zkušeností na povědomé tváře. Do hry o titul české SuperStar se totiž přihlásil manžel Michaely Noskové (35) Ondřej Bábor (28). Na první pohled sice vypadá, že ho najdete přesně tam, kam ho postavíte, ale zdání může klamat.

Každý, kdo přišel zkusit své štěstí na casting by se chtěl ze všeho nejvíce stát českou SuperStar a vyhrát úžasnou výhru 2 miliony korun. Jenomže to není jen tak. Soutěžící musejí projít přes porotu, kterou tvoří Pavol Habera, Ben Cristovao (30), Matěj Ruppert (39) a Katarína Knechtová.

Názory poroty se častokrát liší a někdy pomůže soutěžícím do dalšího kola jen velké štěstí. V tomto díle uvidíme manžela Michaely Noskové (35), která se ve druhé řadě SuperStar probojovala až do samotného finále.

Ondřej Bábor není žádný zpěvák začátečník. Hraje v muzikálech a nějakou dobu už zpívá. Ve svém životě má za sebou pár nemilých věcí. V patnácti letech musel podstoupit operaci srdce. „Lékaři mi zjistili vrozenou srdeční vadu,“ prozradil Ondřej.

Tím to bohužel neskončilo. Následně Ondřej prodělal mozkovou příhodu a půl roku byl připoután na lůžko. Přesto se dokázal přes nemilé zdravotní komplikace přenést a nyní zkusí opět zabojovat.

Ondřejovi se musí nechat jedna věc. Je to neskutečný kořen s perfektně vypracovanou postavou. Míša má doma učiněný poklad. Pustí ho porota do dalšího kola?

Související články

Další články