Ani nahrabané miliony a mezinárodní sláva vám, jak sami vidíte, nikdy nezaručí, že budete za všech okolností vypadat důstojně, a i když máte na to, koupit si vše na světě, někdy byste se raději měli spokojit s málem.

Neboť namísto dělání machra si uříznete pěknou ostudu.

Nick Cannon (34), moderátor americké talentové soutěže, občasný zpěvák a hlavně přívěšek manžel namistrované divy s božským hlasem Mariah Carey (45), si tuhle vyrazil ve svém novém lambu na projížďku a věřte, byla to opravdu šílená podívaná.

Protože tohle auto není pro všechny, nemůže jej opravdu řídit ledaskdo, musíte u toho taky nějak vypadat. Cannon buď nevidí přes volant, nebo přes nízké čelní sklo, takže si sedačku vycpal polštáři a řídí takto:

Napadá nás hrozně moc věcí, jak u toho asi vypadáte, ale ještě není deset hodin večer a nemůžeme je tedy napsat. Ovšem řekli bychom to asi následovně. Pokud se říká, že superauto kompenzuje malý penis, tak někdo, kdo udělá tohle, žádný penis nemá.

Kdybychom byli výkonný ředitel Lamborghini a viděli, jakou nám tenhle pták dělá ostudu reklamu, dobrovolně zavřeme továrny a budeme svoje auta vydávat jen na předpis a nejlépe na psychiatrický posudek.

Prosím vás, udělejte tomu pánovi někdo službu a raději mu to auto na ulici nabourejte! Nebo rovnou ukradněte!