Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Manžel Lucie Křížkové nastoupil do vězení: Odloučeni, ale v srdci nerozděleni, vzkazuje

David Křížek je ve vězení! Odloučeni, ale v srdci nerozděleni
Zdroj: foto Lucie Křížková / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
vězení

Pro moderátorku Lucii Křížkovou (36) a jejího manžela právě započalo jedno z nejtěžších období jejich životů. Jachtař David Křížek (49) včera nastoupil na 3,5 roku do vězení za spoluúčast na tunelování Metropolitního spořitelního družstva. Verdikt možná nebude konečný. Se svými pocity se Lucie svěřila na svých sociálních sítích.

"Odloučeni, ale v srdci nerozděleni. Začínáme s kapitolou 'zatímco jsi tu nebyl' a doufáme, že nebude v našem životě moc dlouhá," uvedla na svých sociálních sítích moderátorka Lucie Křížková, která strávila první noc bez manžela a tatínka svých dětí Davida Křížka.

Na svém Instagramu také vyjádřila své pocity skrze píseň Dívám se, dívám, nazpívanou Petrem Hapkou a Lucií Bílou. "Co když mě zapřou přátelé a budu s cejchem na čele podroben strašné žalobě? Vzkážeš mi: Stojím při tobě! Jen při tobě. Jediná vždycky budu stát, i když ti celý svět dá mat. Věřím ti všecko. Braň se, snaž..."

Nástup do vězení

David Křížek má od 12. července strávit tři a půl roku ve vězení na plzeňských Borech za tunelování Metropolitního spořitelního družstva.

Dle jeho slov se stal obětí podvodu, kdy naletěl svému kamarádovi.

"Je to devět let, co se můj muž David stal nástrojem trestného činu. Z naivity a důvěřivosti byl loutkou ve dvou společnostech, které způsobily milionové škody,"

uvedla nedávno jeho manželka Lucie Křížková, která je pro svého manžela tou největší podporou.

My to světlo vidíme

Poslední společné chvíle před nástupem do vězení si stihli užít Křížkovi i se svými dětmi na krásné dovolené v Chorvatsku, kde si pronajali jachtu. "Nechci tu fňukat. Kolem se děje tolik neštěstí bez světla na konci tunelu. My to světlo vidíme," uvedla Lucie.

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy