Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Manžel královny Alžběty boural a převrátil auto na bok: Měli by lidé v 97 letech ještě řídit?

Zdroj: Profimedia.cz
bouračka
Princ Philip měl ve čtvrtek autonehodu, která se stala nedaleko panství Sandringham. Sedmadevadesátiletý manžel britské královny Alžběty II. vyvázl naštěstí bez zranění. Černý Range Rover, který sám vévoda řídil, skončil po srážce na boku. Je správné, aby lidé v tak vysokém věku ještě řídili?

Daily Mail s odkazem na královský palác uvádí, že princ Philip je při vědomí, ale otřesen a v šoku. Kromě toho by měl být po své autonehodě naprosto v pořádku. Vévoda z Edinburghu řídil svůj černý Range Rover a na silnici A149 se srazil s jiným vozem.

Přivolaní záchranáři podle britských médií ošetřovali dva zraněné, ale ani jeden z nich neměl být princ Philip. Vévoda je v současné době ve svém sídle, kde ho prohlédl lékař a stará se o něj také jeho manžela královna Alžběta II.

Auto po nehodě skončilo na boku. "Auto vypadalo dost zničené. Jsem překvapený, že vévoda vyvázl úplně bez zranění," řekl televizi BBC jeden ze svědků, kteří vrak Philipova vozu viděli. V souvislosti s autonehodou prince Philipa začala spousta lidí spekulovat o tom, do kolika let by měli mít lidé povoleno řídit. Co si o tom myslíte vy?

Související články

Další články