Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Manžel Ivy (19) z Výměny měl těžkou havárii: Marian (47) naboural čelně do stromu

Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
Výměna manželek
Smůla se mu lepí na paty... Tak by se dalo smýšlet o Marianovi (47), kterého si lidé pamatují z kontroverzního dílu Výměny manželek. Promluvil o své nedávné autonehodě, kdy se svým vozem havaroval čelně do stromu. Naštěstí z nehody vyvázl jen otřesen, auto skončilo na odpis.

Při Marianovi stáli letos na konci února všichni svatí, když se svým vozem nezvládl řízení a havaroval čelně do stromu. Měl obrovské štěstí. Redaktorovi eXtra.cz popsal svůj hrůzný zážitek, po kterém skončil hodně otřesen. „Ujelo mi to na silnici a narazil jsem do stromu. Jel jsem okolo 50 kilometrů v hodině… Auto bylo hodně rozbité, zejména předek. Pojištěné jsem to neměl. Dnes už máme jiné, ale tuhle příhodu nikdy z paměti nevymažu,“ prozradil eXtra.cz Marian s tím, že naštěstí nebyl hospitalizován. „Byl jsem jen hodně otřesený.“

Od Výměny manželek, kde se objevil se svou manželkou a dnes už dvojnásobnou maminkou Ivou (19) uplynuly tři roky. Přesto si pár dní natáčení stále vybírá svou daň. A to zejména kvůli tomu, že veřejně přiznal, že Iva s ním poprvé otěhotněla, když jí bylo patnáct let. „Stále mi lidé nadávají. Pokřikují na mě výrazy jako pedofile, úchyláku, ty dědku zas*anej, špíny z Výměny manželek… Od Výměny mi pořád nadávají, nejen na internetu, ale i na ulici. Tři roky po reality show zažíváme pořád nadávky od lidí. Musíme být furt doma, abychom se tomu vyhýbali. Je to hrozné,“ povzdechl si Marian.

Do Výměny manželek by se s manželkou prý už nikdy nepřihlásili. „Byla to chyba. Člověk ale tehdy nemohl tušit, že lidi dokáží být neskutečně zlí. Pochopil bych, kdybych se nestaral o rodinu, ale oproti jiným mám stabilní manželství, vychovávám řádně dvě děti, chodím do práce… Lidi dokáží být neskutečně zlí,“ dodal Marian, kterého mrzí, že mu lidé lásku s jeho mladší manželkou nepřejí.

Související články

Další články