Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Manžel Gottovy dcery promluvil: Dominika věděla, že táta zemře

Zdroj: archiv
+ Dalších 13 fotografií
první slova Tima
Ve středu všechny zasáhla smutná zpráva o smrti Mistra Karla Gotta (†80). Truchlí celé Česko a především rodina. Velikou ztrátou si prochází jeho nejstarší dcera Dominika a její manžel. Timo Tolkki, který žije s Dominikou ve Finsku, poskytl rozhovor o tom, jak těžké chvíle s manželkou zažívají.

Zlatý slavík Karel Gott zemřel v úterý 1. října krátce před půlnocí. Celý národ truchlí nad velkou ztrátou české legendy. Nejhoršími chvílemi si však nyní prochází rodina.

Karel tady za sebou zanechal manželku Ivanu a čtyři dcery. Nejstarší dcera Dominika, která žije s manželem ve Finsku, zažívá opravdu těžké životní chvíle. Ale nejen ona. I jejího manžela, který měl Karla v oblibě, celá situace rozesmutnila.

Timo Tolkki promluvit pro portál TN.cz o těžkých dnech, které s manželkou zažívají. Naposledy Timo viděl svého tchána v červnu na oslavě Karlových narozenin. "Byli jsme u něho doma. Seděli jsme všichni na zahradě, i s jeho ženou Ivankou. Byl v tak dobré kondici. Jako vždy byl velmi elegantní. Byl to velký gentleman s nádherným hlasem," vzpomínal.

"Už před týdnem přišla Dominika se slzami v očích a říkala mi, že její tatínek umírá. Takže to teď očekávala," řekl s tím, že ho mrzí, že už nestihli přiletět se s Karlem rozloučit. Dominika je ze situace stále špatná. Ve středu ani nechtěla mluvit s médii. "Je moc smutná. Chtěli jsme přiletět, ale teprve minulý týden jsem se vrátil z Ameriky. Plánovali jsme to, ale teď už je moc pozdě," popisoval manžel Gottové.

Dominika poletí na pohřeb z Finska. Timo ale s účastí váhá. "Nejsem si jistý, jestli také poletím. Nevím, jestli chci tolik pozornosti. Ale možná ano, zatím nevím," dodal s tím, že Mistra měl moc rád a že na jeho úsměv nikdy nezapomene.

Související články

Další články