Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Manžel Gottové ulovil dvě české krásky: Dovádění ve vířivce a romantická procházka

Zdroj: Profimedia.cz, archiv T. Tolkkiho
+ Dalších 38 fotografií
randění
Dominiku Gottovou (46) bere jen jako sestru, a tak o víkendu vyrazil na lov. Mlsný kocour Timo Tolkki (53) překvapivě slavil u českých žen úspěch. V náruči mu skončily hned dvě fanynky. K jedné se tiskl ve vířivce, s druhou vyrazil na romantickou procházku večerní Prahou!

Žádná si před ním nemůže být jistá. Finský šarm Tima Tolkkiho stále zabírá. Když si dáma odmyslí obezitu a celkově zanedbaný zjev, může být manžel Dominiky Gottové příjemným společníkem.

Jak jinak si vysvětlit, že kytarista a bývalý člen metalové kapely Stratovarius strávil víkend ve společnosti hned dvou českých divoženek.

Sociálními sítěmi kolují fotografie, na kterých je Timo v sedmém nebi. Nejprve si s obdařenou blondýnkou zadováděl ve vířivce, nebyl by to však severský démon, kdyby se spokojil s jedinou ženou. A tak se v neděli v podvečer toulal pražskými zákoutími ve společnosti pohledné brunetky. Romantickou procházku podle jejího tvrzení zakončili v hospůdce nad zlatavým mokem. České pivo si životní partner nejstarší Gottovy (†80) dcery nemůže vynachválit.

Nežárlí na sebe

Navzdory žádosti o rozvod by nepřekvapilo, kdyby Dominiku manželovy avantýry rozzuřily. Tolkki ale nepochybuje, že jí to vůbec nevadí. „Dominika se mnou přestala spát už před třemi roky. Stále ji miluji, ale spíš jako sestru než milenku,“ svěřil eXtra.cz muzikant, který je maniodepresivní.

Nedá se ani očekávat, že by v některé z českých fanynek Timo nalezl spřízněnou duši. Spíš než půvaby oceňuje jejich peněženky, které mu hradí spotřebu jídla a pití. Každý holt musí dělat to, co musí, když chce přežít!

Související články

Další články