Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Manžel Evy Pilarové exkluzivně: Prozradil, jak na tom zpěvačka je se zdravím

Eva Pilarová byla statečná.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
LÉČBA
Když se objevila zpráva o tom, že se o Evu Pilarovou (80) začaly starat sestry boromejky, mnoho lidí se vyděsilo. Vždyť právě ty pečovaly před osmi lety o odcházejícího Václava Havla (†75). Nic takového ale u královny českého swingu podle jejího manžela nehrozí.

Čtěte také: O Evu Pilarovou pečují řádové sestry. Pomáhaly i dvěma prezidentům

Cvičení

„Eva se má moc dobře. Je na rehabilitacích a na cvičení, jsem právě u ní. K boromejkám šla právě kvůli tomu, aby ji rozhýbaly. Starají se o spoustu lidí s pohybovými problémy, nejen o umírající,“ řekl eXtra.cz manžel zpěvačky Jan Kolomazník

Čtěte také: Eva Pilarová u boromejek pracuje a myslí na Vojtu Dyka

Strach

„Od té doby, co Eva spadla, má pořád dokola problémy s imunitou. Ale nic dramatického to není, nemusíte se o ni bát,“ uklidňuje fanoušky věrný druh Pilarové. Ta byla nedávno nakrátko hospitalizovaná i kvůli dehydrataci. Dříve měla také problémy s ledvinami, infekcemi a záněty.

Boromejky nejsou jeptišky (ty žijí od rána do večera v klášteře), ale pečovatelky o nemocné. A rozhodně zdaleka nejen o ty, kteří pomalu odcházejí z tohoto světa. Před několika lety se ale staraly i o současnou hlavu státu Miloše Zemana (75), který má dlouhodobé problémy s chůzí. A pro „prominentní“ pacienty mají obrovskou výhodu. Už s ohledem na to, jak vnímají své poslání, se ještě nestalo, že by vynášely informace ze soukromí těch, kterým mají ulehčit jejich život s nemocí.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy