Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Manžel Evy Perkausové v travesti výzvě: V lodičkách na vysokém podpatku hopsal jako kamzík

+ Další 3 fotografie

Podnikatel Ivan Hecko se nezdá, ale před kamerami to umí tak rozbalit, že se jeho manželka moderátorka Eva Hecko Perkausová nestačila divit. Chůzi v lodičkách na pořádně vysokých podpatcích totiž v rámci pořadu Můj muž to dokáže zvládl s takovým přehledem, že se blondýnka, která se brzy stane maminkou, začala obávat, jestli její drahá polovička náhodou nemá vedlejšák v travesti show.

Že se moderátorce Evě Hecko Perkausové podaří přesvědčit manžela k účasti v show Můj muž to dokáže, to se rovná malému zázraku. Zřejmě netušil, do čeho se řítí. Podnikatel Ivan Hecko musel během natáčení show Můj muž to dokáže upozadit ego a pustit se do ryze ženské disciplíny. "Ivan mě neustále něčím překvapuje. Dneska mě překvapil tím, že je vůbec tady," potvrdila Eva Hecko Perkausová s úsměvem.

Ten jí ale zmrzl ve chvíli, kdy si uvědomila, do jakého úkolu svého muže pár týdnů po svatbě (pořad se natáčel v polovině března 2022, svatba proběhla na konci ledna 2022) uvrtala. V časovém limitu jedné minuty měl zdolat překážkovou dráhu v lodičkách s deseticentimetrovým podpatkem. "Nikdy v životě jsem nic takového na sobě neměl," potvrdil Ivan Hecko, že on skutečně není typ na dámské lodičky. O to větší zábavu svým soupeřům připravil.

"Asi budu modelka"

"Ježíši, to je strašný, vidět svého chlapa v lodičkách!" děsila se krásná Eva, zatímco její muž se šampíčkem v ruce balancoval na podpatcích. Kupodivu ale po prvotním vrávorání našel balanc. "Asi se ho budu muset zeptat, jestli někdy nedělal travesti show," smála se Eva. Ivanovi se chůze v lodičkách zalíbila. „Asi se stanu modelkou,“ zhodnotil svůj výkon pobaveně. Zda se mu podařilo úkol v šibeničním limitu splnit, uvidí diváci už tento pátek ve 20.15 na Primě!

Můj muž to dokáže je nová zábavná show televize Prima, ve které slavní muži plní bizarní úkoly a jejich neméně populární ženy si na jejich výkonnost sázejí. Pořad moderují Adéla Gondíková a Ondřej Urban.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy