Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop StarDance 2019 Karel Gott (zpěvák) Počasí

Nejnovější kauzy

Manipuluje Lucie Vondráčková fanoušky? Její nový film má podezřele vysoké hodnocení!

+ Dalších 22 fotografií
The Perfect Kiss
Rozhodla se Lucie Vondráčková (38) vypořádat se s kritikou svého nového filmu The Perfect Kiss? Kdosi ve stejný den založil několik profilů na filmové databázi ČSFD a rozdává nepovedené komedii nejvyšší hodnocení!

Od stálých uživatelů největšího filmového portálu u nás si The Perfect Kiss většinou odnáší hodnocení odpad. Najdou se však desítky profilů, které novému filmu Lucie Vondráčkové přidělují pět hvězdiček.

Samozřejmě se najdou tací, kterým se snímek líbí a Lucii jako herečku zbožňují. Podezřelé ale je, že profily udělující nejvyšší možné hodnocení byly založeny ve stejný den v rozmezí několika desítek minut. Dají se rozdělit do dvou skupin, v jednom případě šlo o 1. srpna okolo poledne, ve druhém o loňský Štědrý den.

V tuto chvíli má The Perfect Kiss 50 % hodnocení, což by se bez evidentně falešných účtů nestalo. Na zarážející nesrovnalost na Facebooku upozornil filmový scenárista Jan Malinda.

Nedá se vyloučit, že v tom Vondráčková ani nikdo z jejího okolí nemá prsty. Bylo by ale podivné, kdyby takto zabíjel volný čas některý z jejích fanoušků.

Mohlo by vás zajímat

Další články