Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

MANIPULACE? Tvoje tvář má známý hlas: Bob Klepl přiznal, že nesměl dát Etzlerovi lepší hodnocení

+ Další 3 fotografie
Třetí řadu oblíbené soutěže Tvoje tvář má známý hlas vyhrála Tatiana Vilhelmová (38) a diváci jsou v šoku. O tom, že by soutěž nemusela být zcela regulérní, promluvil i známý herec a porotce ze soutěže Bob Klepl. Postěžoval si že nemohl obodovat Miroslava Etzlera tak, jak chtěl.

Klepl o jisté manipulaci promluvil na rádiu Frekvence 1, kam si ho pozvala dvojice Těžkej Pokondr. Na otázku, jak se mu v soutěži líbilo, nečekaně odpověděl, že sice ano, ale radost ze zážitku mu zkazilo, že nemohl udělat to, co zamýšlel...

"Líbilo se mi tam moc, to určitě. Bylo to úžasné. Pak je hrozné to hodnocení, že jo. To je jako peklo. Já jsem to vzal z jedné vody načisto. Jedna, dvě, tři, čtyři... Vím, že Mirek Etzler byl na mě docela naštvaný, až mě to bylo líto. Já bych mu klidně dal osm bodů, ale to mi zase zakázali mu dát osm. Že bych prý byl blázen! To je jediná nepříjemná věc. Jinak to tam je strašně příjemné," přiznal Klepl a zaskočil tak všechny, kdo si mysleli, že bodování soutěžících je o svobodné vůli. Jak to vypadá, tak na porotu je vyvíjen velký tlak.

I když Mirek Etzler nepatřil k favoritům, Kleplovi se zjevně jeho vystoupení líbilo. Bohužel pro Etzlera, vyšší hodnocení prostě dostat nemohl. To je škoda.

Související články

Další články