Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Maniak neunesl kopačky. Exmilenku věznil v boudě jako sexuálního otroka, to ještě nebylo to nejhorší!

Neunesl kopačky, tak svoji milovanou Sandru zavřel do boudy jako
prašivého psa.
Zdroj: Twitter / Sedalia Police
S Jamesem se rozešla přítelkyně, jenže místo toho, aby žal utápěl pár večerů v alkoholu, ruplo mu v bedně a dostal geni(t)ální nápad. Postavil provizorní ubikaci o rozměrech psí boudy a exmilenku v ní zavřel jako otroka.

Pro šestačtyřicetiletou Američanku Sandru to ale naštěstí nebylo konečné řešení. Po několika týdnech mučení, trýznění a znásilňování od šíleného Jamese (47) se jí podařilo z dřevotřískové bedny vysvobodit a utéct pro pomoc k sousedům, kteří absolutně netušili, že bydlí vedle totálně vyšinutého blázna.

Ze svobody se ale neradovala dlouho. Ukryla se k příbuzným, kde ji a jejího syna James zhruba po měsíci vypátral a brutálně oba popravil. Sandřin exmilenec byl pochopitelně prvním na seznamu podezřelých a rozběhlo se pátrání.

Vyšinutého Jamese, který neunesl, že už s ním jeho milá nechce být, našli minulý týden, píše The Independent. Trestu za nechutné mučení a dvojnásobnou vraždu se ale nakonec vyhne. Policisté ho totiž při zatýkání zastřelili, což v jeho případě není trest, ale vysvobození.

Související články

Další články