Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Manévry Petra Kolečka: Den po svatbě s Vignerovou dováděl s Nesvačilovou

Šťastná rodinka.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková, koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
ESKAPÁDY

Na první pohled to vypadá, že v souboji nelítostných sokyň v lásce vede Aneta Vignerová (35) nad Denisou Nesvačilovou (31) už 2:0, když Petru Kolečkovi jak porodila dítě, tak se tajně stala jeho manželkou. Jenže opravdu má zrzavá herečka definitivní utrum? Podle zdrojů eXtra.cz to tak nevypadá.

Petr Kolečko a Aneta Vignerová: Svatba a výhra? Denisa Nesvačilová pláče

Pokud ve velké nadsázce použijeme sportovní terminologii, vypadá to, že v dostizích, v nichž byl hlavní cenou plemeník Petr Kolečko, si v závodním duelu „klisen“ zkušeněji vedla ta starší z nich. Modelka Aneta Vignerová se 14. 3. 2023 podle Blesku stala Kolečkovou paní.

Působí to tedy jako totální K.O. pro herečku Denisu Nesvačilovou. Ta se podle informací eXtra.cz zhroutila už jen z toho, když viděla, jak Petr včerejší ráno trávil v posteli a kolem něj kmitala Vignerová.

Jenže teď přišla mnohem větší ťafka. Jen necelé dva týdny po Českém lvu, na nějž přišel scénárista pořezaný nožem (prý kvůli žárlivosti), měl pojmout Anetu za ženu.

Ještě v pondělí líbal Denisu?

„Denisa už dávala těžko tu postel, tohle ji rozatomizuje. Tohle jen tak nedá. To je zrada na desátou,“ míní její dobře informovaný kamarád, který je s herečkou v pravidelném kontaktu. „Sice mu to zase odpustí, protože Petr si opět vymyslí nějaký nesmysl, jako že je to hra na Anetu, ale je to jedno z největších ponížení, která v tomhle vztahu zažila,“ myslí si.

Zajímavější jsou ale jeho slova týkající se událostí před úterým. „Bezpečně vím, že nám vyprávěla, že až do pondělí byl Petr s ní. A podle toho, co nám říkala a co vím dnes, tak už asi den od té svatby. Skoro se od ní nehnul. Taky dávali pro nejbližší přátele jednu společnou fotku za druhou,“ tvrdí přítel Denisy.

Jestli je to pravda, a pokud tohle věděla i Aneta, znamená to snad, že se s třetí osobou v manželství smířila? Že hlavní pro ni bylo vyhrát a mít prsten? Nejbližší dny snad ukážou pozadí celé události. Zatím to ale vypadá, že nebýt kroužku na prsteníčku, mezi bizarně se chovajícím milostným trojúhelníkem se toho v poslední době jinak zase až tak moc nezměnilo.

Shopaholicadel popsala své zdravotní problémy: Mám záchvaty, při kterých nesmím mít v dosahu ostré předměty, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy