Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Manévry kvůli vražedkyni Janákové, která je na svobodě: Takhle bude rodit!

Manévry kvůli vražedkyni Janákové, která je na svobodě: Takhle bude rodit!
Zdroj: Profimedia.cz, Google StreetView
+ Další 3 fotografie
Panuje strach
Za chladnokrevnou vraždu si měla odsedět 30 let, jenže Petra Janáková (29) za mřížemi záhadně otěhotněla. Kvůli tomu ji pustili na svobodu a Jilemnici, kam se vrátila, pohltil strach. Zřejmě bude rodit v tamější porodnici, kde se na příchod vražedkyně pečlivě připravují.

Se svým manželem zavraždila Petra Janáková jednoho člověka, další dvě vraždy připravovali. Za dosud neobjasněných okolností ve vězení otěhotněla a vrátila se do Jilemnice, kde bude pravděpodobně i rodit.

V tamější nemocnici již probíhají manévry, aby hospitalizace vražedkyně proběhla bez úhony. „Přijmeme potřebná bezpečnostní opatření. Určitě nebude se žádnou jinou maminkou na pokoji,“ řekl ředitel nemocnice Jiří Kalenský webu Blesk.cz.

Kalenský se coby rodák z Jilemnice s Janákovou zná a strach z ní nemá. „Důležité je, abychom všechno dovedli do zdárného konce, aby bylo dítě zdravé,“ dodal.

Janáková vraždila v roce 2012, původně si měla odsedět doživotí. Loni jí ale soud trest zmírnil na 30 let. Až Janáková porodí, potomek s největší pravděpodobností skončí v náhradní rodině. Na podzim roku 2020 totiž Janáková poputuje zpátky do basy na dalších 28 let.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy