Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Manévry kolem Jiřího Pomeje: Tajný transport, o němž neměl nikdo vědět!

+ Dalších 8 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Herec Jiří Pomeje (53) bojuje již tři týdny jako lev o holý život poté, co se mu vrátila rakovina v podobě nádoru kostí. Lékaři z Ústřední vojenské nemocnice v Praze podle exkluzivních zpráv eXtra.cz usoudili, že mu lépe pomohou jinde a nechali ho za naprostého utajení převézt!

„Jirku přemístili z vojenského špitálu do pražského Motola. Leží tam na onkologii. Tohle oddělení se na léčbu nádorových onemocnění specializuje a při stavu pana Pomeje bude lepší, když se o něj postarají oni,“ dozvěděli jsme se ze zdravotnického zařízení.

O tom, že se Jiřímu Pomeje (53) vrátila rakovina, se dozvěděl teprve nedávno po vyšetření nohy, která ho strašně bolela. „Vím, že ho řada lidí považuje za uplakánka, ale zprávu o tom, že zase nastává boj o život, přijal opravdu jako frajer. Ani nemrkl a rozhodl se, že tu bitvu zase vybojuje. Je v něm kus lva,“ tvrdí kamarádka umělce.

Ze všech stran se nyní Jiřímu ozývají známí a kamarádi s přáními brzkého uzdravení. I když má za sebou hodně bouřlivý a komplikovaný život, přece jen se mu podařilo v životě pár věcí nadabovat, natočit a produkovat, a tak má pořád dost lidí, kteří za ním stojí.

Mohlo by vás zajímat

Další články