Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Mandy Moore se poprvé stane maminkou: Herečka z Deníku princezny čeká chlapečka

Mandy Moore se poprvé stane maminkou: Herečka z Deníku princezny čeká chlapečka
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
těhotenství
Hollywoodská herečka Mandy Moore (36) na svých sociálních sítích oznámila, že začátkem roku 2021 na svět přivede své první dítě. Chlapečka čeká se zpěvákem Taylorem Goldsmithem, kterého si vzala v roce 2018 po třech letech vztahu.

Mandy Moore, kterou televizní diváci znají například z filmů Hon za svobodou, Deník princezny či ze seriálu This Is Us, v překladu Tohle jsme my, čeká miminko. Těhotenstvím se pochlubila na sociálních sítích a potvrdila, že se jí narodí chlapeček.

Otcem dítěte není nikdo jiný než hereččin manžel, zpěvák Taylor Goldsmith, se kterým Mandy nahrála na sociální síť rozkošné fotky, na nichž hladí její bříško. „Chlapeček Goldsmith, na svět přijde začátkem roku 2021,“ napsala Moore na Instagram.

S Taylorem začala Mandy randit už v roce 2015, tehdy byla ještě provdaná za zpěváka Ryana Adamse. Manželství ale nebylo idylické, a tak herečka požádala o rozvod. Ona i Goldsmith se stanou rodiči poprvé.

Gratulace

Mandy Moore se dočkala spousty gratulací, nadšení z jejího těhotenství daly najevo například Hilary Duff, Ellen DeGeneres či Claire Holt, která se sama před týdnem stala maminkou. Gratulace Mandy přijala i od kolegů ze seriálu This Is Us, ve kterém aktuálně natáčí scény, v nichž je v 8. měsíci těhotenství s trojčaty.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy