Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Mandrage, zrušte únorové turné, prosí fanoušci: Víťovi Starému se musí pomoci hned

Mandrage, zrušte únorové turné, prosí fanoušci: Víťovi Starému se musí pomoci hned
Zdroj:
+ Dalších 13 fotografií
Dlouhej únor
Hoši z Mandrage oznámili v průběhu prosince, že po únorovém turné mají v plánu na nějaký čas pozastavit fungování kapely. Zpěvák Vít Starý si totiž prochází těžkým obdobím a je třeba mu pomoci. Řada fanoušků ale nechápe, proč nezruší únorové turné vzhledem ke stavu Víti.

Hudební kapela Mandrage se rozhodla, že turné Dlouhej únor bude pro ně na nějaký čas posledním. Hned jak ho odjedou, zaměří se na pomoc zpěvákovi Víťovi Starému. Fanoušci ovšem nechápou, když je problém závažný, proč nejednají hned.

Fanoušci nechtějí Dlouhej únor

Řada fanoušků stojí za Víťou a snaží se ho podpořit milými vzkazy. Ovšem byli by rádi, kdyby se kluci na Dlouhej únor vykašlali úplně a raději pomohli Víťovi hned. "Jen si nejsem jistá, zda je dobře čekat až po únorové šňůře. Dle aktuálního stavu Víti," napsala jedna z fanynek.

"Jste skvělí, že si pomáháte a držíte spolu i v tom špatným. Ale proč tahat Víťu ještě 2 měsíce po koncertech na turné? Myslím, že by to lidi pochopili. Strašně vám přeji, abyste se vrátili zpět, ale nevadí, když ne, hlavně ať je Víťa v pořádku a vše zvládne," vyjádřila podporu další z fanynek.

"Jsem toho názoru co vy. Pokud je na tom nezdravě, proč čekat do února a nezabalit to hned. Jde tu o zdraví a lidé, pokud kapelu mají rádi, to pochopí," zaznělo v komentářích. "Nechápu, proč se nejde léčit hned!!" zdůraznila jiná fanynka.

Možná by Mandrage opravdu měli dát na rady fanoušků a pomoci Víťovi hned.

Děsivá proměna Víti

Od oznámení pauzy začali fanoušci ihned spekulovat, co za tím může stát. Definice "těžké období" může být dost zavádějící. Poté, co byl v televizi Prima odvysílán Český mejdan s Impulsem 2019, diváci zůstali v šoku.

Drastická proměna Víti vyděsila snad úplně všechny. Na svůj nízký věk vypadá velmi špatně a také nezdravě. Kruhy pod očima se prohlubují, kila jdou rapidně dolů, lícní kosti jsou čím dál výraznější, zuby ubývají a většina se ptá, zda za tím stojí drogy. Podívejte se do fotogalerie, jak ho těžké období zničilo.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy