Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Mandrage pochovali svoji kapelu a dojatí fanoušci vzkazují: Víťo, jsi nenahraditelný

Zdroj: Facebook Mandrage
+ Dalších 18 fotografií
Mandrage
Skupina Mandrage se v sobotu rozloučila se svými fanoušky. Minulý týden ve středu dala kapela vědět, že definitivně končí. Forum Karlín bylo plné dojatých fanoušků, kteří se s kapelou rozloučili a zároveň vzkázali Víťovi Starému (31), že je nenahraditelný. Zpěváka, který bojuje s démony, nahradili přátelé hudebníci kapely. Ostatní kluci z kapely ale věří, že nakonec všechno dobře dopadne.

„Bohužel nemáme jinou možnost, než oznámit, že s výjimkou koncertu v pražském Foru Karlín rušíme celé nadcházející turné Dlouhej únor. Všichni jsme do poslední chvíle věřili tomu, že to zvládnem a že to bude fajn. Že odejdeme ze scény s čistým štítem a třeba se zas jednou, celí šťastní, vrátíme. Naše plány ovšem náhle vzaly za své. Navzdory tomu, že jsme se všichni snažili, aby se Víťa dal dokupy, navzdory tomu, že jsme minulý týden začali všichni zase zkoušet, navzdory Víťovu zdánlivě znovu nabytému elánu, navzdory všem dohodám. Víťa s námi před dvěma dny opět prakticky přerušil komunikaci, v jedné z mála SMS zpráv, které nám poslal, stálo, že chce turné zrušit. A tak se nedá nic dělat,“ napsali členové kapely Mandrage minulý týden ve středu na své facebookové stránky.

Za definitivním koncem kapely stojí problémy zpěváka Víti Starého. Přesto na něj jeho fanoušci nezanevřeli a během koncertu i na sociálních sítích mu vyjadřovali podporu. „Koncert byl skvělý. Víťo, ty jsi ale nenahraditelný,“ píše jeden z komentujících.

„Zpěvák nejde jen tak vyměnit, zpěvák je ten, kdo dělá kapelu. Má svůj osobitý projev a hlas. Navíc tady to byl i skladatel,“ píše další. Ostatní členové kapely těsně před koncertem dali lidem vědět, že prosí své kamarády, zpěváky a producenty, aby jim pomohli pochovat jejich kapelu.

„A děkujeme i Víťovi za všechno, nebejt tebe, tahle kapela by ani nevznikla a nikdo z nás by dneska nebyl takovej, jakej je. Třeba to vážně ještě může bejt dobrý. Myslíme na tebe,“ nezapomněli dodat zbylí členové Mandrage.

Na samotném konci vystoupení se kapela rozloučila se svými věrnými fanoušky slovy: "Nakonec vždy všechno dobře dopadne, a pokud to ještě nedopadlo, tak to není úplný konec.“ Na pódiu zazpívali Adam Mišík, Debbi, Katarína Knechtová nebo Anna K.

Související články

Další články