Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Manažerka promluvila: Jaký je ve skutečnosti zdravotní stav Karla Gotta? Půjde na operaci!

Karel Gott měl problémy se srdcem již dříve.
Zdroj: herminapress.cz
Miláček národa a oblíbený zpěvák všech generací Karel Gott byl převezen do nemocnice. První infarkt měl dle informací webu expres.cz již v neděli. Ten dnešní měl být ale daleko silnější. Jeho zdravotní stav nyní na Facebooku okomentovala i jeho manažerka.

„Milí příznivci Karla Gotta, bohužel vám musíme oznámit, že Karel Gott ruší svá vystoupení v nejbližším období. Velmi ho to mrzí, ale hospitalizace v nemocnici mu koncertování neumožní. Pan Gott se ke svému zdravotnímu stavu nechce veřejně vyjadřovat,“ uvádí manažerka v prohlášení a přiznává tak, že Mistrova situace je skutečně vážná.

Zpráva zaskočila i Jitku Zelenkovou, která měla mít s Gottem už tuto neděli vystoupení.

„Karle, já se na ten koncert hrozně těším. Věřím, že to není nic vážného a že jsi tam, dejme tomu, na pozorování! Ať se nám dobře zpívá, posílám pusu a držím palce,“ uvedla emotivně zpěvačka pro TV Nova.

Karla Gotta trápilo srdce už posledních pár měsíců. Lékaři mu doporučili chodit na pravidelné kontroly a zmírnit pracovní tempo, ale bohužel ani to nepomohlo a bude muset ještě dnes na operaci.

„Panu Gottovi měli na konci listopadu operovat aortální zúžené srdeční chlopně. Jenže dnes ho postihla velká srdeční slabost. Bude tedy muset na operaci dříve. A to v nejbližších hodinách,“ uvádí Blesk.cz.

Související články

Další články