Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Manažerka Michaela Schumachera konečně promluvila: Proč nejsou žádné informace o jeho zdravotním stavu? Všechno začalo ještě před nehodou…

Michael Schumacher
Zdroj: Profimedia.cz
Michaelova manažerka Sabine Kehm je hned po manželce Corinně nejdůležitější ženou pilotova života. Několik let se starala o jeho kariéru a neopustila ho ani v době, kdy byl po nehodě v kómatu. Denně dostává desítky dotazů ohledně pilotova zdravotního stavu a nyní se konečně rozhodla prozradit, proč se veřejnost a fanoušci jen tak nic nedozví.

Ještě před nehodou měla Sabine s Michaelem dlouhou diskuzi. Nejznámější pilot F1 se jí svěřil, že by se rád skryl před veřejností a konečně si začal užívat soukromého života. Už takhle dělal jeho tým všechno pro to, aby se do médií nedostaly informace ohledně jeho rodiny. Teď chtěl jít Michael Schumacher ještě dál a prostě „se ztratit“.

„Příští rok mi nevolej, chci zmizet,“ řekl Sabine její nejslavnější klient. „Myslím, že bylo jeho tajným přáním to jednoho dne provést. A právě proto mu chci sen splnit a chránit jeho přání. Proto se zprávy ohledně jeho zdravotního stavu nedostávají ven,“ vysvětlila na tiskové konferenci u jezera Starnberg.

Dále vzpomínala na jeho nehodu na lyžích, která se udála před více než dvěma lety. Prý vypukl neuvěřitelný chaos a telefon jí nepřestal zvonit. Hlavně z organizačních důvodů prý nechtěla potvrdit, co se stalo a kde se Michael nachází.

Parkoviště před hotelem prý bylo narvané, lidé navštěvující ostatní pacienty neměli kde zaparkovat a vůbec nechápali, co se děje. Do nemocnice se nemohl dovolat nikdo, kdo potřeboval pomoc, všechny linky prý obsadili novináři. A aby toho nebylo málo, našli se lidé, co si chtěli na špatném Michaelově stavu namastit kapsu.

„Bylo tam několik jeho známých a kamarádů ostatních pacientů. Ti se snažili od novinářů získat peníze výměnou za informace o Michaelovi.“ Žurnalisté měli totiž přístup do nemocnice zakázán.

„Tyhle návštěvy se dokonce ptaly doktorů, kdy by mohly Michaela vyfotit na telefon a poslat jim jeho fotku,“ vzpomíná Sabine, která už nikdy nic podobného nechce dopustit, a proto nepustí do světa žádnou informaci ohledně jeho zdravotního stavu.

Související články

Další články