Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Máňa z Holek pod zámkem: Za 27 let byla venku jen 4 měsíce, ve vězení je ráda!

Zdroj: TV Nova
Příběh
Středeční díl Holek pod zámkem byl opět výživný. Setkali jsme se hrdinkami, které vystupují od začátku v každém dílu a nově jsme se seznámili s vězeňkyní Máňou (50), která se v pobytu za mřížemi doslova vyžívá. Máňa se totiž nechala zavřít dobrovolně!

Odpykává si už neuvěřitelný 39. trest. Od roku 1992 byla Máňa na svobodě nejdéle 4 měsíce. Zní to neuvěřitelně, ale Máňa se nechávala zavřít vždy víceméně dobrovolně. Do vězení se dostala za to, že si přes noc zahrála na prodavačku. Přes den okoukala kód, v noci se vloupala do obchodu s oblečením, které rozdala mezi kolemjdoucí.

Tento dobročinný akt se vyšplhal na škodu 750 000 korun. Za to dostala víc jak rok natvrdo, jenže ní to bylo málo. "Dostala jsem čtrnáct měsíců, já chtěla víc," řekla.

Podle jejích slov by se už na svobodě neuměla pohybovat. "Jsem tady ráda, nerozumím životu ani člověku, všichni se za ničím honí a já nevím za čím. Stejně umřou a všechno po nich zbyde," vysvětlila Máňa důvod toho, proč je jí lépe ve vězeňské cele.

Máňa má však ve vězení velký problém s kouřením. Za kouření na ložnici dostala trest 28 dní na oddělení kázeňských trestů, v tzv. díře.

Související články

Další články