Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Mámy, nenechte se odradit, vzkázala youtuberka z pohádkové dovolené. To se ti to kecá, píšou jí

Manželka Jirky Krále vzkázala matkám, aby se nebály dovolené s dítětem.
Zdroj: instagram/svetpodlekatky
Předchozí Další
+ Další fotografie
dovolená s dětmi

Dovolená s dětmi není dovolená, tak zní běžný názor matek, které už si prožily s potomky svoje. Kateřina Kvapilíková, sestra známého youtubera Jirky Krále a také influencerka, s nimi nesouhlasí. Loni se vdala za Tomáše, s kterým mají malého syna, a fanynky povzbudila, aby se volných dnů s dítětem nebály.

Čas dovolených je za námi a známé tváře sdílely šťastné fotky. Výjimkou nebyla ani youtuberka Katka Kvapilíková, která má stejnojmenný kanál Svět podle Katky. Ségru Jirky Krále, jednoho z nejpopulárnějších youtuberů, který už však s natáčením skončil, sleduje na půl milionu lidí. Katka natáčí nejčastěji videa ze svého osobního života, takže se není čemu divit, že to lidé okomentují.

Když s manželem a dvouletým Filípkem odcestovali na dovolenou na Rhodos, podělila se hned o svoje dojmy. "Dovolená s dětma není dovolená? Blbost! Nenechte se odradit," vzkázala Katka v zápalu radosti svým fanynkám. "Já měla třeba obří stres už z cesty letadlem, ale člověk tomu prostě musí nechat volnej průběh a zbytečně se nestresovat!" napsala na Instagram.

Na fotce se přitom culí do objektivu v bazénu společně s chlapečkem a manželem s foťákem po boku. "My si to zatím užíváme parádně a jsem strašně ráda, že jsem dala na Toma a k dovolené svolila. Filip je tady nejšťastnější, nic neřešíme, jen tak si žijem, koupeme se, jíme, pijeme a prostě jsme," dodala.

Jedno dítě, žádný dítě, psaly fanynky

Komentářem se jí ale úplně nepodařilo povzbudit a motivovat všechny maminky k tomu, aby se s dětmi nebály cestovat. "Káťo, se vší úctou a láskou, neodpustím si poznámku. To se vám to povídá, když máte jedno dítko," napsala matka tří dětí. Další pak dodala: "Ne nadarmo se říká, jedno dítě, žádný dítě."

I když to nemyslely zle, maminky jí napsaly, že je zkrátka dovolená s dětmi úplně jiná než dovolená bez dětí. A také, že má jiné kvality. "Počet dětí ten rozdíl násobí, nebo možná umocňuje. Když to jde, časem je dobré dopřát si i tu bez dětí. Aspoň prodloužený víkend," povzdechla si jedna z maminek. Právě ty patří mezi časté divačky youtuberčiných videí.

"Já se z té naší dovolené vzpamatovávám ještě teď. Každá asi víme nejlíp, co zvládneme. Já bych s našimi dětmi takhle letět nemohla," napsala divačka. V diskuzi padlo i to, že je každé dítě jiné, takže se určitě nedá dovolená s dětmi doporučit všem nebo generalizovat.

Katka u svého příspěvku následně omezila možnost přidávání komentářů – těžko můžeme posoudit, zda to bylo právě kvůli většímu množství jiných názorů.

Nechte tomu dítěti soukromí

Jen pár dní před odletem na Rhodos se přitom bála, jak bude dítě zvládat cestu. "Filípka čeká v pondělí první let. Ono se to možná nezdá, ale nemá rád nové věci. Takže nebudu lhát, trochu se bojím, co přijde," napsala. "Někde v hloubi sebe tuším, že to je spíš moje očekávání, protože ho znám, a že mě stejně nakonec překvapí, protože to bude úplně bez problémů. Anebo taky ne," smála se. Bylo však znát, že ani pro ni cestování s dítětem tak samozřejmé nebylo.

Pod některými fotkami střiženými jak z rodinného alba se objevily i další ne úplně přívětivé poznámky. "Užili jste si vůbec tu dovolenou? Vypadá to, že jste byli nonstop na mobilu a vše sdíleli. Nechte tomu dítěti nějaké soukromí," zlobí se fanoušek. Pod jinou fotkou, kde Katka napsala, že si odvážejí domů nějaké kamínky na památku, měl divák problém dokonce i s tímhle. "V Řecku je zakázáno vyvážet kamínky. Mohou vás pokutovat na letišti," upozornil. Musíme uznat, že rodiče, kteří sdílí osobní život na sociálních sítích, musí mít nervy ze železa...

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy