Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

MAMINKY, POZOR: Tahle mamina praktikovala jógu po celou dobu těhotenství! NEUVĚŘÍTE, jak to celé dopadlo!

Troufnete si na to?
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Randi Green je novopečená maminka z Ohia. Je učitelkou jógy, vždycky byla dost aktivní. Když otěhotněla, své vášně se nevzdala. Naopak praktikovala jógu až do posledního dne svého těhotenství. Pokud si myslíte, že nemohla porodit zdravého potomka, jste na velkém omylu.

Randi totiž rodila pouhých deset minut! „Jsem na sto procent přesvědčená, že to moje tělo zvládlo tak dobře právě díky józe,“ potvrdila Randi Daily Mailu.

Z pozic, které byla schopna zvládnout i ve vysokém stadiu těhotenství, vám spadne čelist. „Samozřejmě že byly cviky, které jsem nemohla dělat, ale naopak jsem byla překvapená, co všechno dokáže moje tělo zvládnout,“ přiznala. Díky józe je její tělo velmi silné a ohebné. Proto není divu, že se s porodem příliš nepáralo.

Green byla vždy sportovní nadšenec, zvedala váhy a závodně běhala. Józe se aktivně věnuje asi tři roky a vyučuje ji pro ženskou komunitu.

Díky józe je v naprosté harmonii s vlastním tělem stejně jako s vlastní myslí. To podle ní také mělo velký vliv na průběh těhotenství a především porodu. Tak vidíte, dámy, zatímco některé maminky se bojí během těhotenství vstát i z gauče, jiné jsou o trochu aktivnější. Kdo by na druhou stranu nechtěl takový porod, že?

Související články

Další články